PlusLiga

Projekt Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów

0:3

finał (15:25,22:25, 23:25)

01.10.2016, 15:00 • Hala Torwar, Warszawa ul. Łazienkowska 6a • 1. runda • Piotrek Niedbala

0:0

Na następny mecz Politechniki zapraszamy już w najbliższą sobotę, gdy zespół zmierzy się z Łuczniczką Bydgoszcz, (16:50:38)

0:0

Bardzo niewiele zabrakło Politechnice, aby wygrać trzeci set i tym samym przedłużyć swoje szanse na pokonanie przyjezdnych. Warszawa z punktu na punktu rozkręcała się, po słabszym pierwszym secie i przyzwoitym drugim, w trzecim zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony. Oba zespoły zepsuły niestety bardzo dużo zagrywek, niekiedy błędy trwały nawet seriami, ale pięknych akcji również nie brakowało.