Orlen Superliga mężczyzn

Górnik Zabrze – Meble Wójcik Elbląg

24:13

finał (9:8)

28.09.2016, 18:30 • Hala Sportowa "Pogoń" w Zabrzu • 5. kolejka • Paweł Świtoń (@PawelSwiton)

Dziękuję za uwagę, z Zabrza pozdrawia Paweł Świtoń. (19:59:14)
Górnik Zabrze zdecydowanie wygrywa drugą połowę 15:5 i w efekcie cały mecz 24:13. Zabrzanie w drugiej części gry wyraźnie przyśpieszyli tempo, co pozwoliło na odskoczenie na 11 punktów rywalowi z Elbląga. Meble Wójcik Elbląg muszą jeszcze poczekać na premierowe zwycięstwo w PGNiG Superlidze.

59

Patryk Gluch skutecznie przelobował Adriana Fiodora. (24:13)

59

Ze skrzydła trafia Adrian Niedośpiał. (23:13)

56

Marek Daćko po rzucie z koła. (22:13)

55

Przez ostatnie minuty dużo strat i niedokładnych zagrań po obu stronach. (21:13)

51

Ścigaj pewnie z karnego. (21:13)

51

Teraz w osłabieniu zagra drużyna gości, dwie minuty kary dla Bartosza Janiszewskiego. (20:13)

51

Janiszewski z trudnej pozycji. (20:13)

50

Adamuszek celnie przez blok. (20:12)

49

Jakub Moryń pewnie i skutecznie. (19:12)

49

Kara dwóch minut dla Rafała Glińskiego. Rzut karny dla Meble Wójci Elbląg. (19:11)