3 liga, grupa I

ŁKS 1926 Łomża – Lechia Tomaszów Mazowiecki

1:1

finał (1:0)

25.09.2016, 15:00 • Stadion Miejski, Łomża • Runda 9 • Michał Libuda (@libudamichal)

Koniec spotkania. ŁKS Łomża remisuje z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Gospodarze zdobyli bramkę i chcieli wówczas atakować z kontr. Rywal rozgrywał akcje na połowie miejscowych a dopiero w końcówce spotkania zdobył gola, który dawał zdobycz punktową. (16:57:36)

90+4

90

Sędzia doliczył 4 minuty

89

Gol dla Lechii!
Strzelcem bramki MAGDOŃ. Dośrodkowanie ze skrzydła Widejki i Magdoń głową strzela bramkę.

87

Za Olesińskiego wchodzi Tarnowski.

85

Lechia atakuje bramkę jednak nie stwarza bramkowych sytuacji. Dośrodkowania w pole karne są zbyt niedokładne. Łomża potrafi przejąc piłkę ale ich kontry powstrzymywane sa przez obrońców

82

Rzut wolny dla Łomży na połowie rywala. Dośrodkowanie w pole karne jednak strzał zawodnika gospodarzy minął słupek.

80

Za Sadowskiego wchodzi Styś

79

Następne dośrodkowanie w pole karne Łomży jednak piłka minęła bramkę.

75

Za Kolasę wchodzi Gołuński.

71

Spotkanie nadal jest z przewagą gości, którzy z niemałym problemem chcą stworzyć bramkową sytuację. Łomża broni się na własnej połowie i trudno powiedzieć aby zdecydowała się atakować

69

Rzut wolny dla Lechii, podanie w pole karne i Wienczatek łapie futbolówkę.

68

Żółta kartka dla Wienczatka.

67

Wydaje się, że goście są zespołem lepszym jednak to nie przekłada się na efekty bramkowe. Łomża skupia się na obronie.

65

Dośrodkowanie w pole karne Łomży i piłkę łapie bramkarz.

64

Za Kacprzyka wchodzi Brzozowski

63

Rzut rożny dla gości. Podanie w pole karne jednak w gąszczu zawodników przed bramką futbolówka nie trafiła do siatki. Ciekawa szansa dla rywala

61

Jedna z ciekawszych akcji gospodarzy jednak piłka zagrana ze skrzydła w pole karne wyłapana przez bramkarza.

58

Łomża nie potrafi zagrać ciekawej akcji w ataku. Gospodarze bronią się w tym momencie na własnej połowie a Lechia zaczyna coraz bardziej kontrolować spotkanie. Rzut wolny dla gości jednak Wienczatek broni.

55

Rzut wolny dla Lechii. Dośrodkowanie w pole karne jednak strzał zawodnika gości łapie Wienczatek.

55

Żółta kartka dla Wasilewskiego.

53

Żółta kartka dla Kolasy.

51

Łomża szuka ciekawych kontr a Lechia w ataku pozycyjnym nie stwarza zbyt dużego zagrożenia bramki gospodarzy mimo, że zdecydowanie bardziej utrzymuje się przy futbolówce.

49

Kontratak zespołu Łomży jednak niedokładne prostopadłe zagranie do wybiegającego na dobra pozycję zawodnika.

48

Lechia na połowie gospodarzy. Goście większą grupą zawodników szukają szansy na ciekawe podanie w pole karne. W dobrej sytuacji strzelał Bróź jednak jego strzał minął słupek.

47

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i strzał Magdonia broni Wienczatek. Rzut rożny dla Lechii jednak nie było bramkowej sytuacji. Obydwa zespoły chcą strzelać bramki.

46

Łomża zaczęła odważnie tę część spotkania. Prostopadłe zagranie w pole karne gości jednak obrońcy potrafili wybić futbolówkę.

46

Po pierwszej połowie ŁKS prowadzi z Lechią. Klub z Łomży wykorzystał sytuację bramkową więc mógł skupić się na obronie. Rywal atakował, jednak można ganić gości za skuteczność w stworzonych szansach bramkowych.

45

43

Goście nie potrafią zdominować gospodarzy. A są przez większość spotkania w posiadaniu futbolówki. Efektem tego jest prowadzenie miejscowego klubu.

40

Szansa dla Łomży z kontrataku jednak piłka zagrana na połowę rywala zbyt niedokładna. w takich sytuacjach ŁKS może zdobyć bramkę jednak akurat nie potrafił tego wykorzystać.

37

Lechia w tym momencie nie atakuje z takim impetem jak w niedawnych szansach. Gospodarze mają łatwiejsze zadanie w skupieniu się na obronie korzystnego rezultatu. Spotkanie jest bardziej wyrównane

34

Żółta kartka dla Magdonia.

34

Żółta kartka dla Melao.

32

Obrońcy zespołu gospodarzy nadal muszą wybijać częste wrzutki w pole karne. Można powiedzieć, że w tym spotkaniu Lechia najciekawsze okazje stwarza w takich sytuacjach.

30

W tym spotkaniu jest sporo dośrodkowań w pole karmne ze stałych fragmentów. Jednak obydwa zespoły nie potrafią dobrze zagrać futbolówki.

27

Łomża zaatakowała rywala. Widać było przewagę gospodarzy, którzy chcieli dograć ciekawą piłkę w pole karne. Jednak obrońcy Lechii wybijają futbolówkę.

24

Rzut wolny przed polem karnym gospodarzy. Silny strzał zawodnika Lechii i Wienczatek broni. Chwilę potem dośrodkowanie z rzutu rożnego i Magdoń trafia w poprzeczkę.

21

Łomża bardzo dobrze w obronie. Gospodarze potrafią wybić piłkę z własnej połowy a goście nie stwarzają ciekawych sytuacji.

19

Gospodarze na chwilę przenieśli ciężar spotkania na połowę rywala. Jednak ich akcje nie było zbyt groźne dla gości, którzy chcą zdobyć bramkę. Widowisko jest teraz trochę bardziej ciekawsze

15

Lechia nadal atakuje. Futbolówka jest na połowie gospodarzy jednak mało z tego efektów w postaci ciekawych sytuacji bramkowych. Łomża zdobyła gola więc nie musi atakować.

13

Kapitalna szansa dla gości w tym spotkaniu. Rzut wolny przed pole karnym. Strzał na bramkę Łomży jednak piłka trafia w poprzeczkę!

8

Lechia chciała odpowiedzieć gospodarzom. Szansa z rzutu wolnego. Piłka w pole karne gdzie było mnóstwo zawodników jednak futbolówkę łapie Wienczatek.

7

Gol dla Łomży!
Strzelcem bramki MAĆKOWSKI. Rzut karny strzałem przy słupku wykorzystał Maćkowski, a bramkarz rywala nie potrafił tego wybronić.

7

Rzut karny dla ŁKS! Wydawałoby się, że Lechia jest lepsza jednak zagrani ze skrzydła Olesińskiego i ręką zagrał obrońca rywala miejscowych. Łomża przed szansą.

7

Lechia jest stroną przeważającą. Ich postawa może się podobać, zwłaszcza, że utrzymują się przy futbolówce. Jednak nie potrafią przedrzeć się przez obronę gospodarzy.

5

Faul w środkowej strefie boiska zawodnika Lechii i piłka dla gospodarzy. Łomża starta się kontrolować przebieg spotkania od momentu początkowych ataków rywala.

3

Atak na bramkę rywala zaczęła Lechia. Piłka wyrzucona z autu na wysokość pola karnego jednak futbolówkę przejął obrońca gospodarzy. Ów zawodnik wybił piłkę z okolic bramki.

1

Rywalizację zaczyna Lechia.

1

ŁKS 1926 Łomża: Wienczatek – Kamienowski, Wasiljewski, Reinaldo, Gałązka, Kacprzyk, Baranowski, Maćkowski, Olesiński, Sadowski, Kimura
Rezerwowi: Lipiec, Brzozowski, Wasilewski, Korotkiewicz, Tarnowski, Świderski, Styś

Lechia Tomaszów Mazowiecki: Grejber – Kolasa, Cyran, Magdoń, Widejko, Jardel, Szymczak, Żytek, Rozwandowicz, Mirecki, Broź
Rezerwowi: Melon, Szutenberg, Wolski, Miarka, Gołuński, Cieślik, Łazowski

Sędziowie: Michał Borkowski.
Witamy z Łomży gdzie miejscowy ŁKS zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Rywalizujące zespoły chcą utrzymać się w III lidze jednak wydaje się, że silniejsza kadrę posiadają goście, którzy wygrywają w tym sezonie najczęściej na wyjeździe. Gospodarze chcą jednak punktować na własnym terenie więc spotkanie będzie emocjonujące.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.