Orlen Superliga mężczyzn

KGHM Chrobry Głogów – KS Azoty-Puławy

25:26

finał (13:13)

23.09.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka, Głogów • 4. runda • Info o zminach stanu (Artur)

Niesamowicie emocjonujące widowisko w Głogowie. Wydawało się, że gospodarzom uda się doprowadzić przynajmniej do dogrywki, ale fatalny błąd w ostatnich sekundach sprawił, że to Azoty zdobywają 2 punkty za zwycięstwo. Dziękuję za śledzenie relacji na naszej stronie. (19:35:17)

Koniec meczu. (25:26)

60

Przechwyt i Azoty wygrywają mecz po golu Kowalczyka! (25:26)

60

Nie trafiają goście, zostaje 15 sekund. (25:25)

60

60 sekund do końca i mamy ponownie remis! (25:25)

59

Dwie minuty do końca, puławianie obejmują prowadzenie. (24:25)

58

Bramka dla SPR Chrobry Głogów. (24:24)

58

Gol z 7m zdobyty przez KS Azoty Puławy. (23:24)

58

Kara dwóch minut dla SPR Chrobry Głogów. (23:23)

57

Timeout dla gości. (23:23)

56

Timeout dla gospodarzy. (23:23)

56

Kara dwóch minut dla KS Azoty Puławy. (23:23)

55

Pięć minut do końca i utrzymuje się wynik remisowy. Czyżby pierwsza dogrywka w tym sezonie?

55

54

Bramka dla KS Azoty Puławy. (23:23)

53

Bramka dla KS Azoty Puławy. (23:22)

52

Nie trafiony rzut z 7m przez KS Azoty Puławy.

46

Trwa niemoc strzelecka obu drużyn w tym niezwykle wyrównanym spotkaniu. Ani Chrobry ani Azoty nie miały więcej niż dwóch bramek przewagi.

45

Kara dwóch minut dla SPR Chrobry Głogów. (21:20)

43

Bramka dla SPR Chrobry Głogów. (21:20)

42

Bramka dla KS Azoty Puławy. (20:20)

42

Kara dwóch minut dla KS Azoty Puławy. (20:19)

35

Kara dwóch minut dla SPR Chrobry Głogów. (17:15)

Druga połowa rozpoczęta. (13:13)

Mała niespodzianka w Głogowie. Do przerwy gospodarze dzielnie walczą z niepokonanymi w tym sezonie puławianami i w hali im. Ryszarda Matuszka mamy remis 13:13. Goście już bez kontuzjowanego Masłowskiego nie będą mieli łatwego zadania w drugich 30 minutach.

30

Pierwsza połowa skończona. (13:13)

30

Bramka dla KS Azoty Puławy. (13:13)

28

Gol z 7m zdobyty przez SPR Chrobry Głogów. (13:12)

26

Gospodarze błyskawicznie odrabiają stratę dwóch bramek. (12:12)

22

Kara dwóch minut dla KS Azoty Puławy. (9:8)

21

Bramka dla SPR Chrobry Głogów. (9:8)

20

Gol z 7m zdobyty przez KS Azoty Puławy. (8:8)

18

Kara dwóch minut dla SPR Chrobry Głogów. (6:6)

10

Gol za gol w pierwszych 10 minutach tego spotkania. (4:5)

8

Gol z 7m zdobyty przez KS Azoty Puławy. (2:3)

Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)
Spotkanie poprowadzi duet sędziowski ze Szczecina – Jakub Jerlecki i Maciej Łabuń. Początek naszej relacji z najważniejszych wydarzeń meczowych od godziny 18:00.
W poprzednim sezonie oba spotkania łatwo wygrali gracze Azotów. W Głogowie padł wynik 35:26, w rewanżu puławianie byli jeszcze bardziej przekonujący – 36:22. Wydaje się, że przez Chrobrym misja z cyklu niemożliwych, aby postawić się faworytowi.
O wygraną łatwo jednak nie będzie, ponieważ goście są niepokonani w obecnym sezonie, a rywali wręcz zmiatają z parkietu. W każdym meczu rywale zdobywali co najmniej 10 bramek mniej. Podopieczni Marcina Kurowskiego tworzą wyrównany zespół, a przypomnijmy, że jego częścią jest wypożyczony z Głogowa Bartosz Jurecki.
Gospodarze nie najlepiej weszli w sezon przegrywając z zespołami z Opola, Zabrza i Legionowa. Podopieczni Jarosława CIeślikowskiego chcą przerwą tą serię i zapowiadają lepszą jakość gry, która da kibicom miejsowym więcej radości.
Czwarta kolejka PGNiG Superligi mężczyzn rozłożona między wtorkiem a niedzielą. W piątkek o pierwsze punkty powalczy Chrobry Głógów, a rywalem będzie brązowy medalista sprzed roku – Azoty Puławy.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach..

25:26

KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Płócienniczak, Sadowski, Gujski, Tylutki, Sobut, Sićko, Krzysztofik, Świtała, Biegaj, Kubała

KS Azoty-Puławy: Koshovy, Bogdanov – Przybylski, Sobol, Kowalczyk, Krajewski, Prce, Skrabania, Kubisztal, Petrovsky, Jurecki, Łyżwa, Kuchczyński, Masłowski, Grzelak

Sędziowie: Jakub Jerlecki – Maciej Łabuń