Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi
Krystian Pieszczek (POL)
wydarzenie zakończone (Łaguta, Protasiewicz)
28.08.2016, 15:00 • Stadion im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku
•
Piotr Kaczmarek
live on
:
0
0
0
live onkursy aktywne:
• Kursy przedmeczowe: 0 - 0 - 0
Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi
Krystian Pieszczek (POL)
wydarzenie zakończone (Łaguta, Protasiewicz)
Powrót do online
Sędziowie:
Widownia:
Statystyki:
Statystyki:
1.
Krystian Pieszczek
11+3 ( 2 3 3 0 3 )
2.
Grigorij Łaguta
11+2 ( 1 3 1 3 3 )
3.
Piotr Protasiewicz
11+3+1 ( 1 3 2 2 3 )
4.
Vaclav Milik
8+3+w ( 2 1 2 3 0 )
5.
Przemysław Pawlicki
10+2 ( 3 1 3 1 2 )
6.
Tai Woffinden
10+1 ( 3 2 1 2 2 )
7.
Niels Kristian Iversen
8+2 ( 3 0 3 2 0 )
8.
Bartosz Zmarzlik
8+1 ( 2 3 1 1 1 )
9.
Patryk Dudek
7+0 ( 3 2 0 2 d )
10.
Nicki Pedersen
7+d ( w 0 1 3 3 )
11.
Chris Holder
7 ( 1 1 2 1 2 )
12.
Greg Hancock
6 ( 2 0 3 d 1 )
13.
Krzysztof Kasprzak
5 ( 1 0 2 1 1 )
14.
Grzegorz Zengota
4 ( 0 1 0 3 0 )
15.
Jason Doyle
4 ( 0 2 0 0 2 )
16.
Janusz Kołodziej
3 ( 0 2 0 0 1 )
R1
Marcin Nowak
R2
Kacper Woryna
Bieg po biegu:
Bieg 1
Grigorij Łaguta
Grzegorz Zengota
Bartosz Zmarzlik
Patryk Dudek
Bieg 2
Nicki Pedersen
Krzysztof Kasprzak
Krystian Pieszczek
Przemysław Pawlicki
Bieg 3
Greg Hancock
Jason Doyle
Chris Holder
Niels Kristian Iversen
Bieg 4
Vaclav Milik
Janusz Kołodziej
Piotr Protasiewicz
Tai Woffinden
Bieg 5
Tai Woffinden
Grigorij Łaguta
Nicki Pedersen
Chris Holder
Bieg 6
Janusz Kołodziej
Greg Hancock
Grzegorz Zengota
Krystian Pieszczek
Bieg 7
Jason Doyle
Vaclav Milik
Krzysztof Kasprzak
Bartosz Zmarzlik
Bieg 8
Patryk Dudek
Przemysław Pawlicki
Niels Kristian Iversen
Piotr Protasiewicz
Bieg 9
Krystian Pieszczek
Piotr Protasiewicz
Grigorij Łaguta
Jason Doyle
Bieg 10
Niels Kristian Iversen
Nicki Pedersen
Vaclav Milik
Grzegorz Zengota
Bieg 11
Przemysław Pawlicki
Chris Holder
Bartosz Zmarzlik
Janusz Kołodziej
Bieg 12
Tai Woffinden
Patryk Dudek
Greg Hancock
Krzysztof Kasprzak
Bieg 13
Krzysztof Kasprzak
Niels Kristian Iversen
Janusz Kołodziej
Grigorij Łaguta
Bieg 14
Grzegorz Zengota
Tai Woffinden
Przemysław Pawlicki
Jason Doyle
Bieg 15
Piotr Protasiewicz
Bartosz Zmarzlik
Greg Hancock
Nicki Pedersen
Bieg 16
Chris Holder
Krystian Pieszczek
Patryk Dudek
Vaclav Milik
Bieg 17
Grigorij Łaguta
Przemysław Pawlicki
Vaclav Milik
Greg Hancock
Bieg 18
Chris Holder
Grzegorz Zengota
Krzysztof Kasprzak
Piotr Protasiewicz
Bieg 19
Bartosz Zmarzlik
Niels Kristian Iversen
Tai Woffinden
Krystian Pieszczek
Bieg 20
Nicki Pedersen
Janusz Kołodziej
Jason Doyle
Patryk Dudek
I półfinał:
Niels Kristian Iversen
Bartosz Zmarzlik
Nicki Pedersen
Piotr Protasiewicz
IIpółfinał:
Tai Woffinden
Vaclav Milik
Patryk Dudek
Przemysław Pawlicki
Finał:
Grigorij Łaguta
Piotr Protasiewicz
Vaclav Milik
Krystian Pieszczek