Connecticut Open (kort twardy)

Agnieszka Radwańska (1, WC) – Kirsten Flipkens (LL)

2:0 6:1, 6:4

26.08.2016, 01:09 • Stadium • Ćwierćfinał • Piotr

Agnieszka Radwańska pokonuje Kirsten Flipkens 6:1, 6:4 i awansuje do półfinału Connecticut Open. Zasłużone zwycięstwo naszej tenisistki, która pokazała dziś szeroki wachlarz umiejętności. Belgijka nawiązała rywalizację tylko w środkowej części drugiego seta. Świetnie zafunkcjonowało dziś czytanie gry przez Radwańską, co zaowocowało sporą ilością skrótów i minięć rywalki. Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne pojedynki Agnieszki Radwańskiej, na Lajfy! (02:35:23)

Koniec meczu

6:4

Tak jest! Koniec, koniec, koniec! Gem, set, mecz! Agnieszka Radwańska melduje się w półfinale Connecticut Open!

A-40

Czwarta piłka z rzędu wygrana przez Agnieszką Radwańską! I teraz to ona będzie podawać po zwycięstwo w tym meczu!

40-40

Równowaga. Brawo Agnieszka!

30-40

Drugi breakpoint również obroniony. Rywalka w siatkę.

15-40

Mocny forehandowy atak Agnieszki i rywalka nie odpowiada. Pierwsza piłka obroniona.

0-40

Zła gra Polki przy własnym podaniu. Tym razem w siatkę, z backhandu. Aż trzy piłki na przełamanie.

0-30

Nieudana akcja Radwańskiej na siatce, wyrzucenie i już 0:30.

0-15

Dobry return Belgijki.

5:4

Tym razem skutecznie przełamanie! Kirsten zdecydowała się na skrót, ale bez powodzenia! Agnieszka Radwańska obejmuje prowadzenie 5:4 i będzie szansa na skończenie ćwierćfinałowego pojedynku, przy własnym podaniu!

A-40

Belgijka wyrzuca forehand w taśmę. Breakpoint.

40-40

Wygrywający serwis Kirsten, co oznacza równowagę.

A-40

Będzie piłka na przełamanie i 5:4 dla Radwańskiej. Flipkens nie skończyła, choć była szansa na smecz, a Polka w swoim stylu – minęła swoją rywalkę.