7:1
finał (2:0, 3:0, 2:1)
25.08.2016, 18:30 • Ice Palace
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
SKA Sankt Petersburg – Saławat Jułajew Ufa
7:1
finał (2:0, 3:0, 2:1)
Składy i statystyki: 1. Dacjuk (Vojnov, Kovalčuk), 12. Vojnov (Plotnikov, Dacjuk), 22. Kovalčuk (Dadonov, Šipačjov), 33. Kovalčuk (Bělov, Plotnikov), 40. Plotnikov (Kovalčuk), 49. Kovalčuk (Dacjuk), 59. Gusev (Šipačjov, Chafizullin) – 53. Hartikainen (Engqvist, Omark)
Kartki:
Spudłowany karny!:
SKA Sankt Petersburg:
Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Zubarev, Čudinov, Chafizullin, Bělov, Jakovlev, Judin – Plotnikov, Dacjuk (C), Kovalčuk – Dadonov, Šipačjov, Gusev – Širokov, Prochorkin, Barabanov – Děrgačjov, Koskiranta, Tichonov.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa:
Svedberg (Gavrilov) – Lepistö, Kornějev, Loginov, Kuljaš, Gončarov, Arzamascev – Omark, Engqvist, Hartikainen – Majorov, Bodrov, Grigorenko (C) – Něstěrov, Soin, Lazarev – Makarov, Chripunov, Lisin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Běljajev, Jeřábek – Zacharenkov, Sivov
Widownia:
1. tercja | ||||
00:30 | PET | 1:0 | Dacjuk (Vojnov, Kovalčuk) | |
07:27 | UFA | 2 | Něstěrov, przeszkadzanie w interwencji bramkarza | |
08:39 | PET | 2 | Plotnikov, przeszkadzanie | |
11:31 | PET | 2:0 | Vojnov (Plotnikov, Dacjuk) | |
12:46 | UFA | 2 | Kornějev, trzymanie | |
19:38 | UFA | 2 | Omark, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:30 | PET | 3:0 | Kovalčuk (Dadonov, Šipačjov) | |
21:47 | UFA | 2 | Něstěrov, podcinanie | |
25:29 | UFA | 2 | Gončarov, trzymanie | |
PET | 2 | Širokov, symulacja | ||
32:24 | PET | 4:0 | Kovalčuk (Bělov, Plotnikov) | |
36:05 | UFA | 2 | Gončarov, rzucenie na bandę | |
39:58 | PET | 5:0 | Plotnikov (Kovalčuk) | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
48:37 | PET | 6:0 | Kovalčuk (Dacjuk) | |
52:34 | UFA | 6:1 | Hartikainen (Engqvist, Omark) | |
58:38 | PET | 7:1 | Gusev (Šipačjov, Chafizullin) | |
Finał |
Nowokuźnieck – Chanty-Mansyjsk 14:00 1:7
Novosibirsk – Barys 14:30 5:1
Omsk – Jekaterynburg 15:00 3:1
Toljatti – HC Slovan 17:00 5:2
Czerepowiec – Magnitogorsk • koniec po rz. karnych (2:1) 18:00 3:2
Bars – Niżniekamsk • koniec po rz. karnych (2:3) 18:00 1:2
Niżny Nowogród – Din. Ryga 18:05 2:0
CSKA Moskwa – Czelabińsk 18:30 3:0
Sankt Petersburg – Saławat 18:30 7:1
Soczi – Helsinki 18:30 3:2
58:38
58:38 Nikita Gusev (PET) - 7:1
58:38
Strzelcem bramki NIKITA GUSEV. Asysta Vadim Šipačjov, Dinar Chafizullin.
52:34
52:34 Teemu Hartikainen (UFA) - 6:1
52:34
Strzelcem bramki TEEMU HARTIKAINEN. Asysta Andreas Engqvist, Linus Omark.
48:37
48:37 Ilja Kovalčuk (PET) - 6:0
48:37
Strzelcem bramki ILJA KOVALČUK. Asysta Pavel Dacjuk.
40:01
40:00
39:58
39:58 Sergej Plotnikov (PET) - 5:0
39:58
Strzelcem bramki SERGEJ PLOTNIKOV. Asysta Ilja Kovalčuk.
36:05
32:24
32:24 Ilja Kovalčuk (PET) - 4:0
32:24
Strzelcem bramki ILJA KOVALČUK. Asysta Anton Bělov, Sergej Plotnikov.
25:29
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Sergej Širokov – 2 min., symulacja).
21:47
21:30
21:30 Ilja Kovalčuk (PET) - 3:0