Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna)

BATE Borysów – FK Astana

2:2

finał (1:0)

25.08.2016, 20:00 • «Borisov-Arena» • Play-off • Kamil Bieniasz (@Kamil_Bieniasz)

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relację na portalu LAJFY (21:58:14)
Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
Strzały na bramkę: 7:4. Strzały niecelne: 9:1. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 2:2. Faule: 12:14.
Astana jest w fazie grupowej Ligi Europy! Wydawało się że BATE po pierwszej połowie będzie w stanie zmienić losy tego dwumeczu, jednak szybkie wyrównanie w drugiej połowie tak na prawdę już wtedy przechyliło ostatecznie szale na stronę drużyny z Kazachstanu. Radość w drużynie Astany, smutek w zespole gospodarzy – ale właśnie taki jest sport. Astana zasłużenie melduje się w fazie grupowej.

90+4

90+3

Równa minuta do zakończenia tego spotkania!

90+3

Wrzutka z wolnego była bardzo niedokładna. Aut dla Astany.

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Shomko (FK Astana).

90+2

Shomko fauluje Stasevicha.

90

Tony Chapron doliczył cztery minuty do drugiej połowy tego spotkania.

89

89. Igor Stasevič (BAT) - 2:2

89

Gol dla BATE!
IGOR STASEVICH pewnym strzałem z jedenastego metra pokonał Mokina. Jest remis!

88

Rzut karny dla BATE! Anicić sfaulował Signevicha.

87

Dwukrotnie dobrze piąstkował po wrzutkach Mokin, potem piłka trafiła do gracza gospodarzy i po jego strzale wyraźnie opuściła plac gry.

86

Zmiana w drużynie BATE Borysów: z boiska schodzi Rodionov, na boisku pojawia się Pikk.
Zmiana w drużynie FK Astana: z boiska schodzi Muzhikov, na boisku pojawia się Tagybergen.

85

Zaostrzyło się to spotkanie w końcówce. Wcześniej z boiska wyleciał Rios, jednak ciężko stwierdzić za jakie zagranie boisko opuścił gracz gospodarzy. Czegoś dopatrzył się Tony Chapron.

85

Żółtą kartkę otrzymuje Muzhikov (FK Astana).

82

Mozolevski mógł wyrównać! Wyszedł sam na sam ale koszmarnie przestrzelił!

82

Czerwona kartka dla Aleksei Rios (BATE Borysów).

81

Żółtą kartkę otrzymuje Stasevich (BATE Borysów).

2:2

finał (1:0)

Gole: 27. Gordeichuk, 89. Stasevich (kar.) – 50. Maksimović, 76. Twumasi

Kartki:   48. Rodionov (BAT), 75. Kendysh (BAT), 81. Stasevich (BAT) – 34. Maksimović (ATN), 71. Mokin (ATN), 85. Muzhikov (ATN), 90+2. Shomko (ATN)   82. Rios (BAT)

Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 9:1. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 2:2. Foule: 12:14.

BATE Borysów: Soroko – Zhavnerchik, Gaiduchik, Polyakov, Maksym Volodko (55. Signevich) – Rios, Stasevich, Ivanić, Kendysh, Gordeichuk (73. Mozolevski) – Rodionov (86. Pikk). Rezerwowi: Scherbitski – Yablonsky, Aleksandr Volodko, Gvilla. Trener: Aleksandr Yermakovich.

FK Astana: Mokin – Shitov, Anicić, Logvinenko (46. Maliy.), Shomko – Twumasi, Maksimović, Canas, Nurgalijev (46. Bejsebekov), Muzhikov (86. Tagybergen) – Kabananga. Rezerwowi: Duisen – Despotović, Najaryan, Nuserbajev. Trener: Stanimir Stoilov.

Sędziowie: Tony Chapron – Philippe Jeanne, Alexandre Viala – Mikael Lesage (Francja)

1. mecz: FK Astana - BATE 2:0