3:1
finał (1:1)
04.08.2016, 20:30 • Stadion Poljud (kapacita 35000), Split • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Hajduk Split – FK Ołeksandrija
3:1
finał (1:1)
Gole: 21. Nizić, 52. Sušić (kar.), 56. Sušić – 13. Starenkij
Kartki: 84. Vlašić (HJS), 90. Bašić (HJS), 90+3. Milić (HJS) – 24. Mykycej (OLE), 55. Šendrik (OLE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 11:4. Strzały niecelne: 8:5. Rzuty rożne: 10:4. Spalone: 1:1. Foule: 16:12.
Hajduk Split:
Kalinić (C) – Juranović, Cosić, Nizić, Milić – Jefferson, Bilij (61. Bašić) – Sušić (77. Tudor), Kožulj, Vlašić – Said (66. Ohandza)
Zmiany: Grbić – Ohandza, Pejić, Bašić, Tudor, Ismajli, Erceg
Trener:
FK Ołeksandrija:
Novak – Mykycej, Gitčenko, Šendrik (C), Curikov – Kozak, Banada, Miagkov, Starenkij (57. Putraš) – Jaremčuk (73. Kuliš), Ponomar (46. Hrycuk)
Zmiany: Levonidov – Matvejev, Kuliš, Žyčykov, Zaporožan, Hrycuk, Putraš
Trener:
Sędziowie: John Beaton – Chambers, Mulvanny – Robertson (všichni SCO)
Widownia:
1. mecz: Ołeksandrija - Hajduk 0:3
HJK – Göteborg 18:00 0:2
Kalju – Osmanlispor 18:00 0:2
Midtjylland – Vidi FC • koniec po dogrywce 18:00 1:1
Spartak Mos. – Larnaka 18:30 0:1
Spartak T. – Austria W. • koniec po rz. karnych (4:5) 18:30 0:1
FK Krasnodar – Birkirkara 18:30 3:1
Worskła P. – Lokomotiva 19:00 2:3
Apollon – Grasshoppers • koniec po dogrywce 19:00 3:3
AIK Solna – Panathinaikos 19:00 0:2
Beitar – FK Jelgava 19:00 3:0
Arouca – Heracles Almelo 19:00 0:0
Qabala – Lille 19:00 1:0
Mlada – Shkendija 19:00 1:0
Giannina – Alkmaar 19:00 1:2
SønderjyskE – Zagłębie L. 19:15 1:1
Maccabi T.A. – CS Pandurii 19:30 2:1
Dinamo M. – Vojvodina 19:45 0:2
AEK Atény – Saint-Étienne 20:00 0:1
Maribor – Aberdeen 20:15 1:0
Brøndby – Hertha 20:15 3:1
Constanta – Gent 20:15 0:0
Rijeka – Basaksehir 20:15 2:2
Sassuolo – Luzern 20:30 3:0
Hajduk – Ołeksandrija 20:30 3:1
Cork City – Genk 20:45 1:2
West Ham – Domzale 20:45 3:0
Rio Ave – Slavia 21:00 1:1
Rapid – Żodzino 21:05 3:0
90+3
90+3
90
85
85. Jefferson (HJS)
84
82
82. Ohandze (HJS)
77
76
76. Ohandza (HJS)
73
66
62
62. Vlašić (HJS)
61
57
56
56. Sušić (HJS) - 3:1
56
Strzelcem bramki SUŠIĆ.
55
52
52. Sušić (HJS) - 2:1
52
Bramkę z rzutu karnego zdobywa SUŠIĆ..
51
51.
46
46
45+1
45+1
45+1. Jaremčuk (OLE)
37
37. Said (HJS)
36
36. Milić (HJS)
31
31. Vlašić (HJS)
24
21
21. Nizić (HJS) - 1:1
21
Strzelcem bramki NIZIĆ.
13
13. Starenkij (OLE) - 0:1
13
1