0:0
finał (0:0)
04.08.2016, 19:00 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca (kapacita: 7.000 diváků) • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FC Arouca – Heracles Almelo
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 4. Coelho (ARC), 43. Gonzalez (ARC), 67. Santos (ARC), 72. Crivellaro (ARC), 90+3. Bracali (ARC) – 11. Wierik (HRC), 70. Gladon (HRC), 81. Hassani (HRC), 88. Navrátil (HRC), 90. Castro (HRC)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 5:7. Spalone: 1:5. Foule: 14:16.
FC Arouca:
Bracali – Gêgê, Jubal, Basto, Luis – Nuno Coelho – Valente (90+1. Goiano), Santos (78. de Jesús) – Mateus, Gonzalez (69. Crivellaro), Zequinha.
Zmiany: Rui Sacramento – Intima, Velázquez, Moreira, Goiano, de Jesús, Crivellaro.
Trener:
Heracles Almelo:
Castro – Breukers, te Wierik, Zomer (46. Hoogma) , Gosens – Pelupessy – Bruns (82. Pröpper), Bel Hassani – Kuwas (61. van Mieghem), Gladon, Navrátil.
Zmiany: Fij – Pröpper. Darri, van Ooijen, van Mieghem, Fledderus, Hoogma.
Trener:
Sędziowie: Adrien Jaccottet – Jobin, Zeder. (vš. Švýcarsko)
Widownia:
1. mecz: Heracles Almelo - Arouca 1:1
HJK – Göteborg 18:00 0:2
Kalju – Osmanlispor 18:00 0:2
Midtjylland – Vidi FC • koniec po dogrywce 18:00 1:1
Spartak Mos. – Larnaka 18:30 0:1
Spartak T. – Austria W. • koniec po rz. karnych (4:5) 18:30 0:1
FK Krasnodar – Birkirkara 18:30 3:1
Worskła P. – Lokomotiva 19:00 2:3
Apollon – Grasshoppers • koniec po dogrywce 19:00 3:3
AIK Solna – Panathinaikos 19:00 0:2
Beitar – FK Jelgava 19:00 3:0
Arouca – Heracles Almelo 19:00 0:0
Qabala – Lille 19:00 1:0
Mlada – Shkendija 19:00 1:0
Giannina – Alkmaar 19:00 1:2
SønderjyskE – Zagłębie L. 19:15 1:1
Maccabi T.A. – CS Pandurii 19:30 2:1
Dinamo M. – Vojvodina 19:45 0:2
AEK Atény – Saint-Étienne 20:00 0:1
Maribor – Aberdeen 20:15 1:0
Brøndby – Hertha 20:15 3:1
Constanta – Gent 20:15 0:0
Rijeka – Basaksehir 20:15 2:2
Sassuolo – Luzern 20:30 3:0
Hajduk – Ołeksandrija 20:30 3:1
Cork City – Genk 20:45 1:2
West Ham – Domzale 20:45 3:0
Rio Ave – Slavia 21:00 1:1
Rapid – Żodzino 21:05 3:0