0:0
finał (0:0)
04.08.2016, 18:00 • Mané Garrincha Stadium, Brasilia • Grupa A
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Irak – Dania
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 54. Ibrahim (IRK) – 78. Jønsson (DEN), 87. K. Larsen (DEN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 9:2. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 0:0. Foule: 10:14.
Irak:
Hameed – Ibrahim, Abdul-Amir, Adnan, Nadhim – Husni (65. Kamel), Tariq, Karim, Ismail – Attwan, Ahmad (66. Abdul-Raheem).
Zmiany: Talib – Faez, Abdul-Raheem, Kamel, Natiq, Mustafa, Mhawi.
Trener:
Dania:
Højbjerg – E. Gomes, Desler, Blåbjerg, Maxsø – Vibe (C), Brock-Madsen (78. Y. Poulsen), Børsting, Nielsen (60. E. Larsen) – Gregor, Jønsson (85. K. Larsen).
Zmiany: Fernandes – K. Larsen, E. Larsen, Bech, Skov, Vigen Christensen, Y. Poulsen.
Trener:
Sędziowie: Ramos – Torrentera, Hernandez
Widownia:
HJK – Göteborg 18:00 0:2
Kalju – Osmanlispor 18:00 0:2
Midtjylland – Vidi FC • koniec po dogrywce 18:00 1:1
Spartak Mos. – Larnaka 18:30 0:1
Spartak T. – Austria W. • koniec po rz. karnych (4:5) 18:30 0:1
FK Krasnodar – Birkirkara 18:30 3:1
Worskła P. – Lokomotiva 19:00 2:3
Apollon – Grasshoppers • koniec po dogrywce 19:00 3:3
AIK Solna – Panathinaikos 19:00 0:2
Beitar – FK Jelgava 19:00 3:0
Arouca – Heracles Almelo 19:00 0:0
Qabala – Lille 19:00 1:0
Mlada – Shkendija 19:00 1:0
Giannina – Alkmaar 19:00 1:2
SønderjyskE – Zagłębie L. 19:15 1:1
Maccabi T.A. – CS Pandurii 19:30 2:1
Dinamo M. – Vojvodina 19:45 0:2
AEK Atény – Saint-Étienne 20:00 0:1
Maribor – Aberdeen 20:15 1:0
Brøndby – Hertha 20:15 3:1
Constanta – Gent 20:15 0:0
Rijeka – Basaksehir 20:15 2:2
Sassuolo – Luzern 20:30 3:0
Hajduk – Ołeksandrija 20:30 3:1
Cork City – Genk 20:45 1:2
West Ham – Domzale 20:45 3:0
Rio Ave – Slavia 21:00 1:1
Rapid – Żodzino 21:05 3:0
90+3
87
85
78
78
73
73. Saad Abdul-Amir (IRK)
66
65
60
54
48
48. Casper Nielsen (DEN)
46
45+1
45
45. Ali Adnan (IRK)
37
37. Ali Adnan (IRK)
26
26. Casper Nielsen (DEN)