Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna)

BSC Young Boys – Szachtar Donieck

2:0

koniec po rz. karnych (4:2) (0:0)

03.08.2016, 20:15 • Stade de Suisse Wankdorf (Berno) • 3 runda kwalifikacyjna • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)

: 3.9 4.0 2.2

96

Sutter ukarany żółtą kartką przez francuskiego arbitra.

90+3

Sanogo Junior został ukarany za swój faul żółtą kartką, a my nieubłaganie chyba będziemy świadkami dogrywki.

80

Taison fauluje po raz drugi w przeciągu ostatnich dwóch minut. Nie podoba mu się decyzja francuskiego arbitra ukazując, to machaniem dłońmi za co zostaje ukarany żółtą kartką.

70

Fred ponownie traci piłkę w środkowej strefie boiska i pamiętając sytuację, po której padł gol faulował rywala za co obejrzał słusznie żółtą kartkę.

65

Na szczęście groźnie tylko wyglądało, a sędzia ukarał Stepanenko żółtą kartką, gdyż to on faulował pomocnika Young Boys.

52

Trzecia żółta kartka w tym spotkaniu i kolejna trafia do zawodnika gospodarzy. Tym razem żółtą kartką został ukarany Hoarau.

15

Widać, że sędzia nie będzie tolerował ostrej gry i pokazuje kolejną żółtą kartkę. Trafia ona do Rochata.

11

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu i do notesu arbitra trafia Kubo.

2:0

Gole: 53. Kubo, 59. Kubo

Kartki:   11. Kubo (YBB), 15. Rochat (YBB), 52. Hoarau (YBB), 90+3. Junior (YBB), 96. Sutter (YBB) – 65. Stepanenko (SAC), 70. Fred (SAC), 80. Taison (SAC)

Posiadanie piłki: 42 % : 58 %.
Strzały celne: 2:6. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 2:9. Spalone: 2:3. Foule: 28:12.

BSC Young Boys: Mvogo – Sutter(115.Obexer), von Beren, Rochat, Lecjaks – Ravet(88.Hadenrgjonaj), Bertone(111.Gajic), Sanogo Junior, Sulejmani – Kubo, Hoarau
Zmiany: Duah, Frey, Gajic, Hadenrgjonaj, Obexer, Wolfli, Wuthrich

Szachtar Donieck: Pyatov – Srna, Kryvtsov,(120.Rakitsky) Ordets, Ismaily – Marlos, Stepanenko, Taison – Eduardo(60.Seleznev), Fred, Dentinho(75.Wellington)
Zmiany: Butko, Kovalenko, Malyshev, Rakitsky, Seleznev, Shevchenko, Wellington

Sędziowie: R. Buquet (FRA)