Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna)

AS Saint-Étienne – AEK Atény

0:0

finał (0:0)

28.07.2016, 21:00 • Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne • 3 runda kwalifikacyjna • Dawid Czempisz

90

Żółtą kartkę otrzymuje Dabo (AS Saint-Étienne).

86

Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Hamouma, na boisku pojawia się Monnet-Paquet.

83

83. Złe zagranie zawodnika AEK:

83

Zmiana w drużynie AEK Atény: z boiska schodzi Mantalos, na boisku pojawia się Platellas.

77

Żółtą kartkę otrzymuje Bakasetas (AEK Atény).

68

Zmiana w drużynie AEK Atény: z boiska schodzi Pajot, na boisku pojawia się Dabo.

67

Zmiana w drużynie AEK Atény: z boiska schodzi Vargas, na boisku pojawia się Galanopoulos.

64

Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Tannane, na boisku pojawia się Berić.

56

Żółtą kartkę otrzymuje Barbosa (AEK Atény).

46

Zmiana w drużynie AEK Atény: z boiska schodzi Pekhart, na boisku pojawia się Bakasetas.

44

44. Świetny strzał Hamoumy zza szesnastki:

44

Hamouma mógł teraz stać się bohaterem gospodarzy! Po serii szybkich zwodów przymierzył on z dwudziestu metrów, ale na posterunku był dobrze ustawiony Anestis!

42

Żółtą kartkę otrzymuje Hamouma (AS Saint-Étienne).

32

Zdecydowanie najlepszym graczem gości jest Vargas! W tej sytuacji posłał on idealne dośrodkowanie do Johanssona, a ten z siódmego metra uderzył głową obok bramki!

28

Vargas wznawia grę od rzutu rożnego. Po chwili piłka zostaje źle wybita z szesnastki ASSE i trafia pod nogi kapitana gości! Ten huknął bez zastanowienia i pomylił się dosłownie o kilka centymetrów!

21

Żółtą kartkę otrzymuje Polomat (AS Saint-Étienne).

0:0

finał (0:0)

Kartki:   21. Polomat (SET), 42. Hamouma (SET), 90. Dabo (SET) – 56. Barbosa (AEK), 77. Bakasetas (AEK)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 2:0. Strzały niecelne: 6:7. Rzuty rożne: 4:2. Spalone: 1:1. Foule: 15:12.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Theophile-Catherine, Perrin (C), Pogba, Polomat – Pajot (68. Dabo), Selnæs, Lemoine – Tannane (64. Berić), Roux, Hamouma (86. Monnet-Paquet).
Zmiany: Moulin, Clement, Dabo, Monnet-Paquet, Malcuit, Berić, Pierre-Gabriel.

AEK Atény: Anestis – Rodrigo Galo, Chygrynskiy, Kolovetsios, Didac Vila – Johansson, Andre Simoes – Vargas (67. Galanopoulos), Mantalos (C) (83. Platellas), Helder Barbosa – Pekhart (46. Bakasetas).
Zmiany: Barkas, Lampropoulos, Platellas, Aravidis, Galanopoulos, Bakakis, Bakasetas.

Główny: Antonio Damato
Asystenci: Antonio Damato, Salvatore Longo
Techniczny: Domenico Celi (Włochy)

Drugi mecz: AEK Atény - Saint-Étienne 0:1