Wiślanka Grabie – Garbarnia Kraków

0:3

finał (0:2)

20.07.2016, 18:00 • Stadion Wiślanki, Grabie • Adam Delimat (@a_delimat)

Garbarnia wygrywa z Wiślanką 3:0! Dwa gole zdobył Kalemba, po przerwie podwyższył Kozioł. (19:45:11)

90+1

90+1

Tym razem piąstkuje Kozioł.

90

Rzut rożny zmarnowany przez Wiślankę, za chwilę kolejna próba gospodarzy z narożnika.

88

Konrad Wieczorek z lewej strony boiska ściął do środka, mocno uderzył, ale było to zbyt mało aby zaskoczyć bramkarza.

86

Strzał testowanego przez Garbarnię pomocnika – nad bramką.

85

Nie opanował piłki Wieczorek, futbolówka na aucie.

83

Na spalonym złapany Jakub Kozioł.

80

Stokłosa miękko i precyzyjnie do Kozioła, ten miał kłopoty z opanowaniem piłki i ostatecznie ją stracił.

78

Technicznie przymierzył Jacak, golkiper interweniował jednak bez większych problemów.

76

Kostrubała bezpośrednio z rzutu wolnego, prosto w rękawice bramkarza.

75

Faulowany obrońca Garbarni, rzut wolny dla Brązowych, piłka ustawiona na wysokości pola karnego.

74

Ładny, techniczny strzał jednego z gospodarzy, skutecznie interweniuje jednak Aleksander Kozioł.

73

Gol dla Garbarni!
Świetna akcja lewą stroną w wykonaniu Kitlińskiego, skrzydłowy dograł piłkę w pole karne na nogę JAKUBA KOZIOŁA, który wpakował futbolówkę do pustej bramki!

72

Gospodarze stracili piłkę na własnej połowie, Jacak z Koziołem nie zdołali jednak tej akcji zakończyć choćby strzałem na bramkę.

71

Wracamy do gry.

69

Ucierpiał jeden z zawodników gospodarzy, mamy przerwę w grze.

67

W trudnej pozycji główkował Kitliński, piłka padła łupem bramkarza.

66

Niedokładne podanie Pawła Nowaka, piłka pod nogami gości.

0:3

finał (0:2)

Gole: 14. Kalemba (kar.), 37. Kalemba (kar.), 73. Kozioł

Wiślanka Grabie: Testowany – Testowany, Testowany, Robak, Filipowski – Domoń, Testowany, Testowany, Nowak, Warylak, Testowany.

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Kohlbrenner – Ogrodnik, Kalemba, Moskal, Piszczek – Łyduch, Nowak, Pietras, Kiebzak, Siedlarz – Ogar.
2.połowa: A.Kozioł – Wieczorek, Mlostek, Kostrubała, Testowany – Testowany, Testowany, Jacak, Stokłosa, Kitliński – J.Kozioł.

Sędziowie: Wojciech Curyło