Spotkania towarzyskie

Pogoń Siedlce – AEK Atény

0:3

finał (0:0)

14.07.2016, 17:00 • Kolporter Arena, Kielce • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

Po skutecznej drugiej połowie AEK wygrywa 3:0. Grecy od samego początku grali dobrze, jednak dopiero w drugiej połowie swoje akcje zaczęli zamieniać na bramki. To tyle, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. (18:48:34)

90

88

Burkhardt wybił piłkę z linii bramkowej, czym uratował bramkarza Pogoni przed puszczeniem kolejnego gola.

85

Co raz bliżej końca spotkania. Goście z Grecji wyraźnie prowadzą.

81

Gol dla AEK-u Ateny!
Platellas zagrał piłkę w pole karne, jeden z gości oddał strzał, ale piłka poszła po bramkarzu i wpadła do siatki.

78

Mieliśmy rzut rożny dla Greków. Wrzutka w pole karne, Diaz oddał strzał, który okazał się niecelny.

75

Pekhart wykonał podanie do BAKASETASA, a ten pewnie umieścił piłkę w siatce. Mamy 2:0 dla AEK-u.

70

Siedemdziesiąta minuta, seria zmian z obu stron za nami, wynik jednak ten sam.

63

Mamy wreszcie bramkę w dzisiejszym spotkaniu, niestety nie dla polskiej drużyny. Seria podań na skrzydle, wrzutka w pole karne i PLATELLAS wykończył akcję. 0:1!

59

Strzał jednego z gości daleki od celu.

54

Vargas oddał strzał z dystansu, jednak jego próba okazała się bardzo niecelna.

52

Barbossa w ostatniej chwili przeciął idealne podanie jednego z graczy Pogoni. Gdyby nie jego interwencja, najprawdopodobniej polska drużyna prowadziłaby 1:0.

47

Siedlczanie mogli wyjść na prowadzenie! Burkhardt zagrał do wychodzącego sam na sam Stąporskiego, ale ten spudłował!

46

Szereg zmian w drużynie Pogoni.

46

45

44

Anestis wybronił uderzenie Burkhardta z dystansu.

43

Niecelne uderzenie Burkhardta.

42

Sulejmani jest jednym z najbardziej aktywnych zawodników Pogoni.

40

Po czterdziestu minutach wynik cały czas nie uległ zmianie.

33

Ntintak zablokowany przez dwójkę rywali.

31

Mantalos dostał piłkę w pole karne. Oddał strzał, który został niecelny.

26

Zawodnik Pogoni oddał strzał niecelny. Pierwsza groźna okazja Polaków na gola.

24

Aravidis próbował przeprowadzić indywidualną akcję, jednak został zablokowany.

22

Barbosa oddał strzał, który zablokował bramkarz Pogoni.

20

Po dwudziestu minutach cały czas mamy bezbramkowy remis. Grecy jednak przeważają.

15

Kwadrans gry za nami. Cały czas mamy bezbramkowy remis.

10

Po dziesięciu minutach mamy bezbramkowy remis.

8

Jak na razie na boisku w Kielcach przeważa grecki zespół.

5

Aravidis wrzucał piłkę z prawej strony w pole karne gospodarzy. Zagrożenie oddaliła jednak obrona Pogoni.

1

Jedenastka gości na dzisiejsze spotkanie:

Początek spotkania w Kielcach o godzinie 17:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji. Oczywiście na Lajfy.com.
Klub z Grecji aktualnie przebywa na obozie przygotowawczym w Kielcach. Dotychczas rozegrał on trzy spotkania, wszystkie wygrał bez straty gola. Odprawieni z kwitkiem zostali po kolei Banik Ostrawa, Korona Kielce oraz Wigry Suwałki.
AEK Ateny to jeden z najbardziej utytułowanych greckich klubów. Dotychczas zespół ze stolicy Grecji zdobył 11 tytułów Mistrzowskich.
Pogoń Siedlce dotychczas rozegrała trzy spotkania. Bilans tego zespołu to jak na razie 1-1-1. Najpierw pokonany został Radomiak Radom, następnie miał miejsce remis z Wisłą Puławy i na koniec porażka z ekstraklasowym Górnikiem Łęczna. Podopieczni Dariusza Banasika przygotowują się do pierwszoligowych rozgrywek. Wcześniej wystartują jednak w rundzie wstępnej Pucharu Polski, w której to zmierzą się ze Stilonem Gorzów Wielkopolski.
Trwają przedsezonowe przygotowania. Swój czwarty sparing rozegra Pogoń Siedlce. Tym razem rywal będzie z całkowicie innej półki. Na Kolporter Arena w Kielcach pierwszoligowiec podejmie AEK Ateny.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.