Spotkania towarzyskie

ROW 1964 Rybnik – BKS Stal Bielsko-Biała

1:1

finał (1:1)

13.07.2016, 11:00 • Rybnik - Kamień • Info o zminach stanu (Łukasz (@Luk_Szczepinski))

Po dobrym i wyrównanym spotkaniu drużyna ROW-u Rybnik zremisowała 1:1 ze Stalą Bielsko-Biała. Bramki padały tylko w pierwszej połowie meczu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (12:42:36)

90

89

W końcówce lepiej prezentują się zawodnicy Stali, którzy próbują przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

85

Powoli zbliżamy się do końca tego spotkania, w którym oba zespoły pokazały się z dobrej strony – zabrakło tylko goli po przerwie.

1:1

finał (1:1)

Gole: 17. Muszalik

ROW 1964 Rybnik: Kajzer – Dudzik, Cichy, Balul, Groborz, Jary, Slisz, Tkocz, Muszalik, Polak, Gładkowski.
II połowa:Makuchowski – Kalisz, Bober, Cichy, Jaroszewski, Nowak, zawodnik testowany, Koleczko, Siwek, Dzierbicki (Koch), Drozdowski.

BKS Stal Bielsko-Biała: Kozik – Prokopów, Dančík, Felsch, Iskrzycki, Zdolski, Sobala, Czaicki, Furczyk, Szczęsny (30. zawodnik testowany), Caputa.
II połowa:zawodnik testowany – Dzionsko, Felsch (65. Dudała), Dančík, zawodnik testowany, zawodnik testowany (60. Karcz), Bednarz, Furczyk (60. zawodnik testowany), Czaicki (65. zawodnik testowany), Wiśniewski, zawodnik nieznany.