finał (1:1)

02.07.2016, 10:00 • Gosław Sport Center • Info o zminach stanu (Sebastian)

89

Gol dla Termaliki!

Po chwili drużyna Czesława Michniewicza poprawiła jeszcze wynik i sparing zakończy się jej zwycięstwem 3:1 po świetnej końcówce! DAVID GUBA wskoczył rzutem na taśmę na listę strzelców!

88

Dwie minuty do końca sparingu i Termalica Bruk-Bet Nieciecza wyszła na prowadzenie po raz drugi. Ambitna gra popłaciła. Z gola cieszy się ARTEM PUTIWCEW.

45

Gol dla MFK Karviná!

Wyrównanie tuż przed przerwą i cieszą się piłkarze zza południowej granicy, ponieważ mecz rozpocznie się praktycznie od początku. Celnie strzelił LUKAS BUDINSKY.

17

Przedstawiciel Ekstraklasy wyszedł na prowadzenie po nieco ponad kwadransie. Bramka efektem optycznej przewagi Bruk-Bet Termaliki. Jej autorem VLADISLAVS GUTKOVSKIS!