Ruch Chorzów – Cracovia

1:3

finał (0:2)

25.06.2016, 10:30 • Stadion MOSiR, Rybnik - Kamień • Adam Ka

Pasy w ostatnim sprawdzianie przed Ligą Europejską pokonuje ekstraklasowicza Ruch Chorzów – 3:1. Bramki dla Pasów zdobywali dwukrotnie Erik Jendrisek oraz w końcówce Krzysztof Szewczyk, a z kolei dla Niebieskich honorowe, ale ładne trafienie zaliczył Łukasz Hanzel. Na dziś to wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com! (12:18:36)

90+1

90

Gol dla Cracovii!
I nic z tego. Fatalny kiks Mateusza Cichockiego, który podaje piłkę pod nogi KRZYSZTOFA SZEWCZYKA, a ten szybko rusza na bramkę rywali i pokonuje Jakuba Miszczuka.

89

Ruch spokojnie gra od obrony szanując piłkę i gracze Ruchu będą chcieli jeszcze tutaj wyrównać.

87

Nieudanie podaje Bargiel na drugą stronę.

86

Około 50 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie na stadionie MOSiR w Kamieniu.

85

I znów bułgarski pomocnik Cracovii uderza minimalnie obok okienka bramki Ruchu.

83

Indywidualna akcja Karaczanakowa i znów broni golkiper Ruchu.

82

Groźna próba uderzenia Antona Karaczanakowa bezpośrednio z rzutu wolnego i z kłopotami broni Jakub Miszczuk.

81

Z około 30 metrów rzut wolny wykonywać będą krakowianie.

79

Znów teraz nieco spokojnej gry. Cracovia utrzymuje się z futbolówką na połowie Ruchu.

77

Żmuda uderza i blokuje tą próbę Polczak. Będzie wznowienie od narożnika boiska dla Ruchu.

76

Pasy starają się grać dużym pressingiem by nie pozwolić graczom Ruchu na zbyt wiele.

75

Gol dla Ruchu!
A jednak mamy bramkę kontaktową i tutaj jeszcze może być ciekawie. Świetnie na prawym skrzydle na obiegnięcie zagrał Iwański po czym dośrodkowanie ląduje pod nogami ŁUKASZA HANZELA, który bardzo mocnym uderzeniem zewnętrzną częścią lewej stopy uderza w samo okienko bramki Cracovii. Piękne trafienie.

1:3

finał (0:2)

Gole: 75. Hanzel – 24. Jendrisek, 32. Jendrisek, 90. Szewczyk

Ruch Chorzów: I połowa: Skaba – Konczkowski, Grodzicki (C), Lenartowski, Oleksy – Przybecki, Surma, Urbańczyk, Lipski, Moneta – Arak II połowa: Miszczuk – Komarnicki, Cichocki, Koj, Żmuda – Mazek (73' Wagner), Iwański, Bargiel, Walski, Hanzel (C)– Siedlik

Cracovia: I połowa: Sandomierski – Jaroszyński (16' Bejan), Wołąkiewicz, Litauszki, Deleu – Wójcicki, Dąbrowski, Budziński (C), Cetnarski, Jendrisek – Vestenicky II połowa: Stępniowski – Pyrdek, Bejan (71' Pestka), Polczak (C), Sosnowski – Wdowiak, Steblecki, Lucjusz, Dimun, Karaczanakow – Szewczyk