3:2

finał (2:2)

11.06.2016, 15:00 • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (17:04:23)

Po ciekawym spotkaniu, zwłaszcza w pierwszej połowie zwyciężają miejscowi i są w lepszej sytuacji przed rewanżem, choć oczywiście dwa gole strzelone przez Wartę dają jej nadzieję na odwrócenie losów rywalizacji

90+4

90+3

Prosta strata Marciniaka blisko swojego pola karnego, nie wykorzystał tego Ferens

90+1

Kontra Garbarnii, długo utrzymywał się przy piłce Ogar i w końcu stracił po nieudanym dryblingu

90

Trzy minuty doliczone przez sędziego

88

Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Chromiński, na boisku pojawia się Paczyński

87

Niecelne uderzenie głową Pawłowicza, piłka przeleciała ponad poprzeczką

86

Róg Garbarnii, blokowany Siedlarz. Kostrubała centruje w środek pola karnego, radzi sobie obrona gości

85

Przy piłce dalej utrzymują się miejscowi, spokojnie konstruują kolejny atak pozycyjny

83

Gol dla Garbarnii!

Rzut wolny na lewej flance, na mocne uderzenie zdecydował się Kalemba, Filipowiak wybił piłkę przed siebie, a skuteczną dobitką popisał się MARCIN SIEDLARZ!

82

Żółta kartka dla Kieliby

81

Teraz po dłuższym czasie zaatakowali goście, ale wrzutka z prawej flanki zbyt mocna

79

Mocne dośrodkowanie Ogara z prawego skrzydła, nie doszedł do piłki Siedlarz

78

Zablokowane uderzenie Piszczka sprzed pola karnego, w ofensywie Garbarnia

76

Zakotłowało się teraz w szesnastce gości po rzucie rożnym! Ostatecznie minimalnie pudłuje głową Moskal. Ależ byli blisko gospodarze!

76

Instynktowna interwencja nogami Filipowiaka! Uratował teraz swój zespół przed utratą bramki!

74

Po dłuższym czasie doczekaliśmy się strzału na bramkę. Niecelnie uderzał Chromiński

73

Warta próbuje się przedrzeć lewą stroną, dwukrotnie blokowane centry. Dalej przy piłce goście

71

Na pozycji spalonej złapany Ciarkowski

69

Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Biegański, na boisku pojawia się Ciarkowski

68

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Serafin, na boisku pojawia się Ferens

68

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Stokłosa, na boisku pojawia się Siedlarz

67

Dośrodkowanie z narożnika zdecydowanie za mocne. Od rzutu wolnego wznawia grę teraz Warta

66

Z szybką akcją wychodzą prawą flanką miejscowi, długo utrzymywał się przy piłce Piszczek, ostatecznie jest blokowany i mamy korner

64

Korner dla gości. Po dośrodkowaniu interweniuje Moskal, ale dalej piłkę ma Warta. Kolejna wrzutka, futbolówka spada na dalszy słupek do niepilnowanego Chromińskiego, który nie trafia do bramki!

63

Nieco mniej się dzieje w ostatnich minutach. Druga połowa jest spokojniejsza od pierwszej

61

Serafin ukarany żółtą kartką za faul

60

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Borovcanin, na boisku pojawia się Piszczek

60

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne, dobrze interweniuje Spławski, futbolówka wybita na aut

59

Rzut wolny dla Garbarnii na prawym skrzydle. Dobra okazja na dośrodkowanie

58

Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Pietras

56

Korner dla Garbarnii, dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie niecelnie główkuje Kalemba

54

Warta przy futbolówce, akcja prawą flanką, ładnym dryblingiem popisuje się Laskowski, wpada w pole karne i się przewraca... gwizdek sędziego milczy

52

Szybko akcja przeniosła się na drugą stronę boiska. Na prawym skraju szesnastki dopadł do piłki Biegański, ale posłał ją wyraźnie obok bramki

52

Mocne uderzenie Kalemby w stronę dalszego słupka, wybija piłkę do boku Filipowiak!

51

Rzut wolny dla gospodarzy, blisko pola karnego rywali. Okazja na wrzutkę bądź strzał

49

Odzyskała piłkę Warta, szybkie podanie do wybiegającego na pozycję Biegańskiego – ofsajd

49

Krótko rozegrana piłka z narożnika, następnie wrzutka, ale wprost do rąk golkipera Garbarnii

48

Biegański urwał się lewą flanką, jego centra zablokowana i mamy rzut rożny

47

Dwukrotnie piłka była wrzucana w szesnastkę gospodarzy, lecz nic z tego nie wynikło

46

Kostrubała ukarany za faul

46

Bez zmian w obu ekipach

46

Niezwykły początek pierwszej odsłony. Szybko padły trzy gole dla obu ekip a finalnie mamy już cztery! Warto odnotować, że obie bramki gości padły po rzutach wolnych a zwłaszcza ta druga była przedniej urody. Po drugiej stronie skutecznością popisuje się Serafin. Zapraszam po przerwie

45+2

45

Minuta doliczona przez arbitra

44

W końcu coś groźnego stworzyli miejscowi! Dobra piłka do Serafina, ten minął bramkarza i płasko uderzył, ale zdążył wybić piłkę lecącą do bramki jeden z obrońców!

43

Gospodarze utrzymują się przy futbolówce, długie rozgrywanie akcji w środku pola

41

Płaskie zagranie na lewe skrzydło, lecz tam na spalonym złapany został Pawłowicz

39

Teraz mamy trochę gry w środkowej strefie boiska, budzi się powoli Garbarnia

37

Zbyt wysoko posłana druga piłka na Serafina. Nie miał za bardzo szans by jej sięgnąć

36

Płaskie zagranie Biegańskiego z lewej flanki, piłka przeszła przez pole karne, mogło być groźnie

35

Pawłowicz uprzedził Chromińskiego wybiegającego do prostopadłego zagrania i wybił piłkę na aut. Ostatnie minuty to przewaga Warty

33

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Garbarnii, o mały włos nie sięgnął piłki Biegański!

32

Pawłowicz wybija piłkę do boku po wrzutce z narożnika, dalej przy piłce goście, na strzał z trudnej pozycji zdecydował się Brylewski i nie była to najlepsza decyzja

31

Akcja prawym skrzydłem gości, dośrodkowanie Brylewskiego zablokowane i mamy korner

30

Gol dla Warty!

I tą szansę przyjezdni wykorzystują, a dokładniej robi to ŁUKASZ BIAŁOŻYT! Kapitalne uderzenie prosto z rzutu wolnego, niewiele do powiedzenia miał Cabaj!

29

Moskal zatrzymuje przed polem karnym Laskowskiego. Mamy pierwszą żółtą kartkę i dobrą okazję dla Warty. Piłka ustawiona na wprost bramki

28

Krótkie rozegranie i zablokowane uderzenie Borovicanina. Dalej przy piłce są miejscowi

27

Białożyt wyraźnie fauluje rywala blisko linii bocznej i dostaje ostrzeżenie od sędziego. Okazja na centrę z lewego skrzydła dla gospodarzy

25

Kolejny raz musiał interweniować golkiper gości, z trudnej pozycji uderzał Kitliński

24

Ni to uderzenie ni to dośrodkowanie Pawłowicza z lewej flanki, chwyta piłkę Filipowiak

22

Rzut wolny dla gospodarzy na ich połowie, długim podaniem wznowił grę Cabaj. Piłkę ma Garbarnia

20

Nieudana akcja gospodarzy na prawej flance, od autu wznawia grę Warta. Ostatnie minuty spokojniejsze

18

Kitliński dopadł do piłki na lewym skraju pola karnego, ale uderzył bardzo niecelnie

17

Chromiński faulowany na połowie przeciwnika, spokojnie rozegrany rzut wolny zakończony stratą. Teraz od wolnego wznawiają grę miejscowi

16

Źle rozegrana akcja miejscowych po prawej stronie, ale udało się czysto zatrzymać kontrę gości

15

Teraz do ofensywy przeszła Garbarnia, piłka póki co rzadko bywa w środku pola

13

W ofensywie teraz goście, szukają miejsca teraz na rozegranie akcji prawym skrzydłem

11

Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy! PATRYK SERAFIN dostaje piłkę przed szesnastkę i decyduje się na mocny strzał, po którym futbolówka wpada do bramki tuż przy słupku!

9

Rzut wolny na lewym skrzydle, długa wrzutka Białożyta i z bliska głową pokonał bramkarza ŁUKASZ SPŁAWSKI!

8

Kolejna akcja prawą flanką gospodarzy, zagranie przyblokowane, chwyta piłkę Filipowiak

7

Długich podań próbuje teraz Warta, ale póki co niewiele one przyniosą efektu

5

Ogar próbował przedrzeć się w pole karne, ale ostatecznie piłka pada łupem Filipowiaka

4

Kolejna akcja prawą stroną w wykonaniu gospodarzy, centra Stokłosy zablokowana

2

Ależ nam się zaczyna te spotkanie! Nowak dostał dobre podanie na prawą flankę, ten posłał płaskie podanie w pole bramkowe a tam piłkę z bliska do siatki skierował PATRYK SERAFIN!

1

Garbarnia Kraków: Cabaj – Kalemba, Borovicanin, Moskal, Pawłowicz, Kostrubała, Nowak, Serafin, Kitliński, Stokłosa, Ogar

Warta Poznań: Filipowiak – Brylewski, Marciniak, Kieliba, Czarniejewicz, Laskowski, Brzostowski, Białożyt, Chromiński, Biegański, Spławski

Już niedługo początek spotkania!
Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 15:00. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!
Warta okazała się najlepsza w grupie kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W przeciwieństwie do swoich rywali o swoją pozycję musieli się martwić do ostatniej kolejki. W niej zremisowali u siebie w derbach Poznania z Lechem II 3:3 strzelając gola na wagę punktu w 85. minucie. Dzięki temu Warta wyprzedziła Pelikana Niechanowo lepszym bilansem dwumeczu!
Garbarnia wygrała grupę małopolsko-świętokrzyską. Na d drugim KSZO Ostrowiec miała przewagę pięciu punktów. Ostatecznie pierwsze miejsce zapewniła sobie w przedostatniej kolejce po wyjazdowym zwycięstwie z Czarnymi Połoniec 2:1. W ostatniej kolejce przegrali w derbach Krakowa z Wisłą II 2:3
Rywalizacja odbędzie się systemem mecz i rewanż. Dzisiaj mamy pierwsze spotkanie, natomiast drugie już w najbliższą środę na obiekcie Warty Poznań. Ciężko jest wskazać w tym starciu faworyta, obie drużyny mają swój potencjał i ambicje by w następnym sezonie grac w drugiej lidze. szykuje się ciekawa walka!
Serdecznie zapraszam na relację z meczu barażowego. Garbarnia Kraków vs Warta Poznań. Stawkę tego pojedynku jest awans do drugiej ligi!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

3:2

finał (2:2)

Gole: 2. Serafin, 11. Serafin, 83. Siedlarz – 9. Spławski, 30. Białożyt

Kartki:   29. Moskal (GRB), 46. Kostrubała (GRB), 61. Serafin (GRB) – 82. Kieliba (WAR)

Garbarnia Kraków: Cabaj – Kalemba, Borovicanin (60. Piszczek), Moskal, Pawłowicz, Kostrubała, Nowak (58. Pietras), Serafin (68. Ferens), Kitliński, Stokłosa (68. Siedlarz), Ogar

Zmiany: Piszczek, Ferens, Pietras, Siedlarz

Warta Poznań: Filipowiak – Brylewski, Marciniak, Kieliba, Czarniejewicz, Laskowski, Brzostowski, Białożyt, Chromiński (88. Paczyński), Biegański (69. Ciarkowski), Spławski

Zmiany: Dorynek, Fiedosiewicz, Ciarkowski, Szynka, Paczyński, Ngamayama, Koziorowski

Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź)

Drugi mecz: Warta - Garbarnia 1:0