15.05.2016, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Runda 38 • Mariusz Nyka

83

Austin za Longa i komplet zmian wykorzystany przez obu szkoleniowców.

81

Mamy kolejny debiut na angielskich boiskach. Kilka minut dostaje Kelly, natomiast swój występ kończy Ward.

78

Druga korekta w składzie gości. Plac gry opuszcza McArthur, a na boisku medluje się Lee Chung-Jong.

71

Owacja na stojąco dla schodzącego Tadicia. Dwadzieścia minut na pokazanie swoich umiejętności dostanie Ward-Prowse.

46

A więc będzie debiut na boiskach Premier League. Mutcha już w przerwie zmienia Kaikai. Życzymy młodemu Anglikowi jak najlepszych 45 minut!

W obozie Southampton oglądać nie będziemy już Romeu. Hiszpana zastąpi Pelle.

4:1

finał (1:0)

Gole: 43. Mané, 62. Pellè, 75. Bertrand (kar.), 87. S. Davis – 64. Puncheon

Kartki:   72. Pellè (SOT) – 54. J. Ward (CRP), 59. McArthur (CRP)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 11:4. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 2:1. Foule: 7:14.

Southampton F.C.: Forster – Martina, van Dijk, Fonte (C), Bertrand – Romeu (46. Pellè), Wanyama – Mané, S. Davis, Tadić (71. Ward-Prowse) – Long (83. Austin).
Zmiany: Stekelenburg – Soares, Austin, Yoshida, Ward-Prowse, Pellè, Reed.

Crystal Palace F.C.: Speroni – J. Ward (81. Kelly), Mariappa, Delaney, Souaré – Jedinak (C), McArthur (78. Čung-Jong) – Puncheon, Mutch (46. Kaikai), Gayle – Adebayor.
Zmiany: A. McCarthy – Kelly, Kaikai, Čung-Jong, Dann, Gray, Campbell.

Główny: Michael Oliver
Liniowi: Gary Beswick, Lee Betts
Techniczny: Keith Stroud