Polonia Środa Wielkopolska – Elana Toruń

2:0

finał (1:0)

14.05.2016, 16:00 • Runda 27 • Info o zminach stanu (Jarek)

Spotkanie w Środzie Wielkopolskiej właśnie dobiegło końca! Miejscowa Polonia pokonuje toruńską Elanę 2:0. Dziękuję za uwagę! (17:52:14)

90

75

Gol dla Polonii!

Goście dobijają Elanę! Polonia prowadzi już dwoma bramkami, tym razem trafienie zanotował PIOTR FONTOWICZ!

46

Do przerwy Polonia prowadzi z Elaną 1:0. Wynik ten bardzo mocno komplikuje torunianom sytuację związaną z utrzymaniem się w lidze. Na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

37

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Golkipera rywali skutecznym uderzeniem pokonuje ALEKSANDER GICZELA!

20

Dwadzieścia minut gry już za nami. Póki co w Środzie Wielkopolskiej bez goli.

16

Torunianie marnują znakomitą okazję na wyjście na prowadzenie! Lis kapitalnie wybronił uderzenie Mateusza Grudzińskiego z rzutu karnego!