01.05.2016, 15:00 • Mapei Stadium, Sassuolo • Runda 36 • Radosław Radczak

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na stronie Lajfy.com. (16:58:51)
Strzały niecelne: 3:9.
Rzuty rożne: 2:9.
Spalone: 4:2.
Faule: 21:11.
Sassulo Calcio pokonało ostatecznie Hellas Veronę 1:0 po golu w 58 min. zdobytym przez Lorenzo Pellegriniego. Pierwsza połowa była dość wyrównana, ale druga należała zdecydowani do gospodarzy, którzy zasłużenie wygrali.

90+5

90+4

Gospodarze już ewidentnie grają na czas i bardzo, ale to bardzo chcą końcówki meczu.

90+4

Po faulu na Politano rzut wolny dla gospodarzy.

90+2

Z 18 m płaski strzał oddał Politano, ale za słaby, by móc pokonać Golliniego.

90+2

Od rzutu wolnego z własnej połowy rozpoczął Consigli.

90+1

Cztery minuty doliczone do drugiej części spotkania.

89

Kolejna źle rozegrana centra z kornera – tym razem przez Pawła Wszołka.

88

Po akcji Silgardiego kolejny rzut rożny dla gości.

87

Faul: Missirolli. Faulowany: Viviani.

86

Gospodarze czekają już na ostatni gwizdek sędziego, a goście nie potrafią stworzyć groźnej, klarownej sytuacji.

85

Akcja Pellegriniego świetnie zatrzymana przez Pisano.

84

Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Diego Falcinelli, na boisku pojawia się Simone Missiroli.

82

Faul: Duncan. Faulowany: Rebić.

80

Romulo dośrodkowuje z prawej strony, ale źle i z kontrą wyszli gospodarze, jednak ta została przerwana.

78

Bliscy wyrównania byli goście! Lewą stroną popędził Siligardi, który oddał strzał minimalnie obok słupka!

1:0

finał (0:0)

Gole: 58. Pellegrini

Kartki:   39. Albertazzi (VRN)

Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 3:9. Rzuty rożne: 2:9. Spalone: 4:2. Foule: 21:11.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Longhi (70. Gazzola) – Pellegrini, Magnanelli, Duncan – D. Berardi (74. Politano), Falcinelli (84. Missiroli), N. Sansone.
Zmiany: Pomini, Pegolo – Missiroli, Politano, Pierini, Abelli, Gazzola, Trotta, Broh, Adjapong, Ferrini.

Hellas Verona: Gollini – Pisano, Bianchetti, Móras, Albertazzi (77. Rômulo Rômulo) – Viviani, Greco (66. Rebić) – Wszołek, Ionita, Siligardi – Juanito (62. Toni).
Zmiany: Coppola, Marcone – Rômulo Rômulo, Samir, Janković, Marrone, Toni, Gilberto, Furman, Emanuelson, Rebić, Checchin.

Sędziowie: Claudio Gavillucci