1:0

finał (1:0)

28.03.2016, 20:00 • Kijów • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (21:57:29)

Ukraina wygrywa 1:0! Niestety, było to bardzo nudne spotkanie. Obie drużyny skupiły się głównie na grze defensywnej, znacznie mniej miały do zaoferowanie w ofensywie. Końcowe minuty upłynęły pod znakiem zmasowanych ataków Wyspiarzy, ale ostatecznie czyste konto zachował Patov.

90+3

90+2

90+2. Próba z ostrego kąta Richardsa

90+2

Z ostrego kąta potężnie uderzył Ashley Richards, ale czujnie między słupkami Patov. Będzie corner dla Walii.

90+1

Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89

Wydawało się, że znakomicie doszedł do piłki w polu karnym rywali Volves, ale według sędziego głównego zmiennik Church'a faulował defensora gospodarzy.

87

Bez pomysłu atakują już Wyspiarze. Wygrana gospodarzy staje się coraz bliższa.

85

Rzut wolny dla gości z prawej strony pola karnego. Skutecznie jednak we własnej "szesnastce" gospodarze, rusza z kontrą Ukraina.

83

Próbował prawą stroną Gunter. Dośrodkowanie bocznego defensora Walii jednak zablokowane przez dobrze ustawionego Garmasha.

81

Prostopadłe podanie w kierunku Bradshaw'a. Plany rywali szybko psuje Patov, który uprzedza rywala.

79

Na ostatnie dziesięć minut wprowadzony do gry Ledley, opuszcza murawę Huws.

77

Nie za wiele dzieje się na murawie w ostatnich minutach. Kolejne już ataki budują goście, ale to wszystko z dala od pola karnego rywali.

75

Ostatni kwadrans przed nami. W dalszym ciągu obie drużyny wymieniają podania w środkowej części boiska, po przerwie nie oglądaliśmy groźnych akcji podbramkowych.

73

Druga podwójna zmiana w drużynie gościu. Na placu gry pojawiają się Henley i Bradshaw.

71

Dobrze zapowiadała się kontra gospodarzy, ale zamiast na uderzenie Kovalenko zdecydował się na wycofanie w okolice 20. metra i ostatecznie cała ta akcja Ukraińców spaliła na panewce.

69

Jak na razie druga połowa toczona jest pod dyktando gości. Wyspiarze jednak w dalszym ciągu nie potrafią realnie zagrozić bramce Patova.