Betclic 1 Liga

Sandecja Nowy Sącz – Zawisza Bydgoszcz

4:0

finał (1:0)

26.03.2016, 13:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Runda 23 • Krzysztof Orzeł (@@korzel97)

Świetne spotkanie w wykonaniu zawodników Sandecji. Piłkarze Zawiszy wyraźnie dziś zawiedli i wracają do Bydgoszczy bez punktów. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w naszym portalu. (14:50:54)

90+3

90+2

Małkowski popędził lewym skrzydłem i dograł do Kasprzaka, który uderzył potężnie, jednak bardzo niecelnie.

90+1

Kolejne niecelne uderzenie Smektały.

90

Słabe uderzenie Smektały. Radliński pewnie łapie piłkę.

90

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89

Szarek zahaczył o nogi Smektały i sędzia pokazał obrońcy Sandecji żółtą kartkę.

88

Strzał Danielaka z 15. metrów mija bramkę Sandecji.

87

Smektała zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego z około 25. metrów, ale piłka poszybowała daleko od bramki Radlińskiego.

85

Potężne uderzenie Kamińskiego z 30. metrów! Piłka otarła się o poprzeczkę i wyszła za boisko!

84

Gol dla Sandecji!
Dośrodkowanie Kamila Słabego w pole karne i BARTŁOMIEJ DUDZIC głową uderzył nie do obrony!

83

Podanie Kasprzaka do Janczyka i natychmiastowej uderzenie napastnika Sandecji. Dobrze interweniował Węglarz i wznowią goście.

82

Małkowski podaje w pole karne do Aleksandra, którego uderzenie blokuje obrońca Zawiszy!

80

Gajewski groźnie dośrodkował i świetnie interweniuje Radliński. Zagrożenie oddalone.

79

Długie podanie na wybiegającego Smektałę, ale piłkę blokuje Szarek.

77

Zmiana w drużynie Sandecji. W miejsce Wojciecha Trochima pojawia się Dawid Janczyk. Stadion pięknie dziękuje schodzącemu Trochimowi i wita owacjami powracającego na ligowe boiska w drużynie Sandecji Janczyka.

76

Podanie Kasprzaka do Aleksandra.
Potężne uderzenie Napastnika Sandecji minimalnie minęło bramkę Węglarza!

74

Zmiana w drużynie Zawiszy. W miejsce Angielskiego wejdzie Gajewski.

73

Dobre, prostopadłe podanie Aleksandra do Małkowskiego, ale Węglarz uprzedził zawodnika Sandecji.

71

Małkowski faulował Mice, szybko rozegrany rzut wolny, podanie do Smektały i fatalne uderzenie piłkarza Zawiszy.

70

Trochim faulowany na 35. metrze. Szarek wznawia od rzutu wolnego.

68

Zmiana w drużynie Sandecji. W miejsce Filip Piszczka pojawia się Arkadiusz Aleksander.

67

Igumanović uderzył z rzutu wolnego, ale dobrze interweniował Radliński.

66

Brzydki faul Igumanocia na Szarku i żółta kartka.

65

Mica uderzył w sam środek bramki i piłkę pewnie złapał Radliński.

64

Danielak faulowany przez Szarka na 19. metrze. Będzie okazja dla Zawiszy do zdobycia bramki.

62

Danielak faulował Kasprzaka i sędzia ukarał go żółtą kartką.

59

Podanie Piszczka do MACIEJA MAŁKOWSKIEGO, indywidualna akcja i bramka z ostrego kąta! Co za mecz pomocnika Sandecji! Hat-trick!

57

Zmiana w drużynie Zawiszy. W miejsce Arela wchodzi Danielak.

56

Podanie Barana do Małkowskiego, który poszedł na przebój i uderzył z narożnika pola karnego tuż obok bramki Węglarza.

54

Piękne uderzenie MACIEJA MAŁKOWSKIEGO z rzutu wolnego na 20. metrze! Węglarz bez szans!

52

Stawarczyk faulował rozpędzonego Trochima! Żółta kartka i będzie dobra okazja do zdobycia bramki.

50

Zmiana w drużynie Sandecji. W miejsce Nathera pojawi się Kasprzak.

49

Małkowski pognał skrzydłem, ale źle podał i piłka przejęta przez obrońców Zawiszy.

47

Dośrodkowanie w pole karne Sandecji. Piłkę z woleja uderzył Mica, ale nie trafił w bramkę.

46

Słaba pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn. Niewiele akcji podbramkowych i tylko jedna bramka, w dodatku z rzutu karnego. Miejmy nadzieje, że trenerzy pobudzą swoich zawodników w szatni i w drugiej połowie obejrzymy znacznie lepsze widowisko.

45+2

45+2

Lewicki faulował Piszczka w polu karnym Sandecji. Od rzutu wolnego wznowi Radliński.

45+1

Dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę ręką zagrywa M'voto.

45+1

Lewicki faulowany przez Barana na 35. metrze.

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44

Kona nie jest w stanie kontynuować gry i w jego miejsce Mica.

42

Zamieszanie na boisku. Jeden z zawodników Sandecji był faulowany i przy okazji ucierpiał Panayotov. Piszczek nie wiedzieć czemu dostał żółtą kartkę, ale po chwili sędzia zmienił swoją decyzję i kartką ukarany Kona.

40

Trochim faulowany i piłka dla Sandecji.

39

Groźna akcja Zawiszy, ale Szufryn dobrze interweniował i będzie rzut rożny.

37

Nieudane dośrodkowanie Smektały, piłka wyszła poza boisko.

35

Dośrodkowanie w pole karne Sandecji i bliski dojścia do piłki był Lewicki, ale uprzedził go Radliński, który pewnie złapał piłkę!

34

Potężne uderzenie Trochima z 25. metrów i po raz kolejny dobrze broni Węglarz.

33

Złe dośrodkowanie i przy piłce zawodnicy Zawiszy.

32

Małkowski faulowany na 35. metrze, będzie rzut wolny.

31

Małkowski ukarany żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry.

30

Mocne uderzenie Małkowskiego z 25. metrów i po raz kolejny świetna interwencja Węglarza! Dobijał jeszcze Piszczek, ale został zablokowany i będzie rzut rożny.

28

Odważne wejście Barana w pole karne i groźne uderzenie z woleja, ale świetnie interweniował Węglarz!

26

Dośrodkowanie Igumanovicia, ale obrońcy Sandecji wybili piłkę poza pole karne.

25

Małkowski faulował Smektałę i będzie rzut wolny dla Zawiszy na 30. metrze.

23

Małkowski próbował dośrodkować w pole karne, ale nieczysto trafił w piłkę.

21

Panayotov faulował Barana w środkowej strefie boiska.

20

Nieudane dośrodkowanie, po którym do piłki szczęsliwie doszedł Iguanović. Zawodnik Zawiszy uderzył zza pola karnego, ale Radliński nie miał żadnych problemów z obroną tego strzału.

19

Dośrodkowanie Igumanovicia i piłkę na rzut rożny wybija Słaby.

18

Mocna walka Piszczka z M'voto o piłkę. Napastnik Sandecji jednak faulował i piłka dla gości.

17

Dośrodkowanie Małkowskiego w pole karne Zawiszy i pewna interwencja Stawarczyka, który głową wybija piłkę, oddalając zagrożenie.

16

Stawarczyk zaatakował nakładką Piszczka i będzie rzut wolny.

15

Arel faulowany w środkowej strefie boiska.

14

Gospodarze nacierają na bramkę Zawiszy.

13

Do piłki podchodzi MACIEJ MAŁKOWSKI, który uderza mocno w lewy róg bramki Węglarza i piłka po rękach bramkarza Zawiszy wpadła do bramki!

12

Prostopadłe podanie w pole karne do Dudzica i Węglarz fauluje! Będzie karny!

11

Panayotov próbował ograć Słabego na lewej flance, ale dobrze interweniował obrońca Sandecji.

10

Trochim dośrodkował w pole karne i do piłki doszedł Dudzic, ale jego uderzenie głową było niecelne.

9

Dudzic dogrywał w pole karne, ale piłka została zablokowana i będzie rzut rożny.

7

Bardzo spokojna gra obu drużyn w środkowej strefie boiska.

6

Pierwszy atak przyjezdnych, ale piłka po dośrodkowaniu Lewickiego poszybowała wyraźnie ponad bramką Radlińskiego.

5

Dobra akcja prawą flanką duetu Szarek – Trochim. Obrońca Sandecji mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale po raz kolejny pewnie łapie Węglarz.

4

Mateusz Złotnicki powraca na boisko! Gramy dalej!

2

Sędzia ma jakieś problemy z łydką i udzielana jest mu pomoc fizjoterapeutów. Mamy chwilową przerwę.

1

Pierwsza ofensywna akcja zawodników Sandecji. Piszczek dośrodkował w pole karne, ale piłkę pewnie złapał Węglarz.

1

Zawodnicy już na murawie. Za chwilę początek spotkania.
Jakim wynikiem zakończy się jutrzejsze spotkanie? Piłkarze którego z zespołów w lepszych humorach zasiądą przy wielkanocnym stole? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie państwo śledząc naszą relację minuta po minucie! Zaczynamy kilka minut przez pierwszym gwizdkiem sędziego!
Sędzią głównym tego spotkania będzie Mateusz Złotnicki z Lublina.
Zawodnicy Sandecji swój ostatni mecz rozegrali na dolnym śląsku, gdzie ich rywalem był Chrobry Głogów. Mecz zakończył się podziałem punktów, a bramkę dla "Sączersów" zdobył Maciej Małkowski.
W ostatniej kolejce Bydgoszczanie pokonali na własnym stadionie w meczu spadkowiczów z Ekstraklasy GKS Bełchatów 1:0, zdobywając bramkę w ostatnich minutach spotkania.
Z kolei zawodnicy z Nowego Sącza po kiepskiej rundzie jesiennej, w pierwszych meczach zdołali uzyskać 7 punktów (w tym trzy za walkower z Dolcanem Ząbki), co pozwoliło im wskoczyć na 10. miejsce.
Biorąc pod uwagę aktualną pozycję w tabeli obu drużyn, zdecydowanym faworytem wydaje się być Zawisza Bydgoszcz. Podopieczni duetu trenerskiego Pawlak-Smółka, są jednym z kandydatów do awansu i zajmują aktualnie 3. pozycję.
W czasie gdy zawodnicy Ekstraklasy odpoczywają z racji meczów reprezentacyjnych, I liga nie próżnuje! Zapraszamy na relację spotkania 23. kolejki, w którym Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Zawiszą Bydgoszcz!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.