2. Liga

ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom

0:1

finał (0:0)

18.03.2016, 18:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • Runda 22 • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

ROW Rybnik przegrywa w Derbach Śląska 0:1! Mecz w Rybniku na pewno nie zachwycił. Obie drużyny grały bardzo niedokładne, jednak tylko bytomianie znaleźli drogę do bramki rywali.

90+4

Bezpośrednio z rzutu wolnego Siwek, uderza on jednak w mur.

90+3

Będzie jeszcze rzut wolny dla gospodarzy ok. 20. metrów od bramki Olszewskiego!

90+3

To powinna być bramka! Z kilku metrów z wolej uderzał Sebastian Siwek, piłka przelatuje jednak obok bramki!

90

Żółta kartka jeszcze dla Mroza.

86

Jeszcze jedna zmiana w drużynie gości. Za Zapotocznego wchodzi Zakrzewski.

84

Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Lachowski, na boisku pojawia się Krysian.

80

Fauluje w środku pola Lachowski.

78

Kolejna zmiana również w drużynie gospodarzy. Siwek zastępuje Płonkę.

76

Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Stefański, na boisku pojawia się Mróz.

68

Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Jary, na boisku pojawia się Gładkowski.

62

Na pierwszą zmianę zdecydował się również trener gości, za Januszkiewicza wchodzi w Pączko.

60

Pierwsza zmiana w tym meczu. Za Spratka wchodzi Dzierbicki.

52

Gol dla Polonii!
Znakomite otwarcie drugiej połowy dla gości! Do piłki w "szesnastce" rywali dopadł ALEKSANDER JANUSZKIEWICZ, który potężnie uderzył pod poprzeczkę.

Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Jak na razie jesteśmy świadkami bardzo wyrównanego meczu. Obie drużyny stworzyły jak na razie słabe widowisko, miejmy nadzieję, że ulegnie to zmianie po przerwie.

38

Żółta kartka dla Stefańskiego za faul pod polem karnym rywali.

17

Corner dla gospodarzy. Do piłki w polu karnym rywali doszedł Krotofil, ale uderzył obok bramki Olszewskiego!

3

Gospodarze w jednolitych zielonych strojach, goście w kompletach fioletowo-niebieskiej.