Liga Mistrzów UEFA

Atletico Madryt – PSV Eindhoven

0:0

koniec po rz. karnych (8:7) (0:0)

15.03.2016, 20:45 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • 1/8 finału • Wiktor Bukowski

Całe spotkanie, szczególnie w pierwszych 90 minutach przyniosło sporo okazji i bohaterem dzisiejszego meczu z pewnością zostaje Zoet, który wybronił kilka naprawdę dogodnych sytuacji przeciwników.
W dogrywce nie widzieliśmy już praktycznie żadnej gry i każda minuta zbliżała nas do ostatecznych rzutów karnych.
W tych także było bardzo ciekawie i jeden błąd zakończył tę jakże wyrównaną parę!
To wszystko na dziś, zapraszamy na jutrzejsze relacje z Ligi Mistrzów na portalu lajfy.com! (23:50:34)

Była to pierwsza rywalizacja w historii Ligi Mistrzów w fazie pucharowej, która po dwóch spotkaniach nie zaowocowała w ani jedną bramkę!
Narsingh miał wejść jako prawdziwy kat drużyny Atletico, a to właśnie on zawalił jedenastkę, po której Atletico awansowało do ćwierćfinału!
Holenderska drużyna kończy swą przygodę z tegorocznymi rozgrywkami!

8. serie 8:7

Juanfran daje ćwierćfinał madrytczykom! Kapitalny strzał i koniec tej zaciętej rywalizacji!

8. serie 7:7

Narsingh trafia w poprzeczkę i mamy pierwszą zmarnowaną jedenastkę! Czy Atletico skończy ten mecz??

7. serie 7:7

Obrońcy także są bardzo pewni w rzutach karnych! Filipe Luis pokonuje Zoeta!

7. serie 6:7

Arias także trafia! Nie mają nic do powiedzenia bramkarze!

6. serie 6:6

Następny gracz wpisuje się na listę strzelców! Giménez kontynuuje serię jedenastek!

6. serie 5:6

Lestienne wcale nie zamierza osłabiać świetnego PSV!

5. serie 5:5

Torres trafia w kapitalny sposób, a więc gramy dalej w Madrycie! Ależ jedenastki!

5. serie 4:5

Moreno trafia i to będzie prawdziwe zadanie dla Torresa, aby nie spudłować!

4. serie 4:4

Ależ bliski był teraz obrony Zoet! Pokonuje go ostatecznie Saul, który może głęboko odetchnąć!

4. serie 3:4

Bruma trafia tuż przy słupku i jeszcze nikt się nie pomylił! Ależ emocje w tych rzutach karnych!