05.03.2016, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Runda 29 • Lukasz Samek

To tyle z mojej strony. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam na inne relacje ze sportowych aren w lajfy.com! (18:00:55)
Strzały niecelne: 5:3.
Rzuty rożne: 5:0.
Spalone: 3:3.
Faule: 13:15.
Swansea wygrywa dzisiejsze spotkanie 1:0. Obie ekipy miały swoje sytuacje, ale to Swansea w pełni zasłużyła na 3 punkty. O ile w pierwszej połowie minimalnie przeważali goście, to druga połowa należała już w zasadzie do 80 minuty do "Łabędzi". Piękną bramką popisał się Sigurdsson i była ona ukoronowaniem jego dobrej gry.

90+4

90+4

Rangel powstrzymuje kontratak i dostaje żółtą kartkę!

90+3

Pinto dośrodkowuje, ale za głęboko. Daleko wybijają piłkę gracze Swansea! Czy uda im się przetrwać oblężenie?

90+2

Daje się sfaulować Sigurdsson.

90+1

I znowu dobra okazja dla Norwich. Główkuje z bliska Bamford, ale nieznacznie się pomylił.

90

4 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90

Gomis walczy z obrońcami o piłkę i niewiele brakowało a wyszedłby sam na sam!

90

Cały czas w natarciu Norwich!

89

Pięknie obrócił się z piłką Fernandez! Z kilku metrów strzela, ale kapitalna interwencja Fabiańskiego!

88

88. Nathan Redmond (NRW)

88

wielkie zamieszanie w polu karnym! Mógł być remis, ale kilkukrotnie obrońcy Swansea blokowali graczy Norwich.

87

Gomis w walce z dwoma obrońcami o piłkę. Górą defensorzy.

86

86. Gylfi Sigurdsson (SWN)

86

Ostatnie pięć minut regulaminowego czasu gry. Czy zobaczymy jeszcze jakieś bramki?

1:0

finał (0:0)

Gole: 61. Sigurdsson

Kartki:   34. Taylor (SWN), 90+4. Rangel (SWN) – 13. Jerome (NRW), 17. Brady (NRW), 46. R. Bennett (NRW), 50. Martin (NRW), 57. O'Neil (NRW)

Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 5:0. Spalone: 3:3. Foule: 13:15.

Swansea City A.F.C.: Fabiański – Rangel, F. Fernández, A. Williams (C), Taylor – Cork, Britton (56. Fer) – Routledge, Sigurdsson, A. Ayew (82. B. Gomis) – Paloschi (45. Barrow).
Zmiany: Nordfeldt – Amat, Fer, B. Gomis, Montero, Naughton, Barrow.

Norwich City: Ruddy – Pinto, Klose, Martin (C), Brady (25. R. Bennett) – Redmond (64. Bamford), Howson, O'Neil, Hoolahan – Naismith – Jerome (64. Mbokani).
Zmiany: Rudd – Mbokani, Bamford, Dorrans, Jarvis, Mulumbu, R. Bennett.

Sędziowie: Craig Pawson, Marc Perry, Edward Smart, Andy Davies