28.02.2016, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Runda 23 • Mateusz Nyka

Trzecie przemeblowanie w ekipie Borussii. Za zmęczonego Hazarda pojawia się Brouwers.

85

85. Efektowna interwencja Hitza:

84

Ostatnia roszada w zespole z Bawarii. Swój udział w meczu kończy Bobadilla, a kilka minut otrzymuje Esswein.

78

O dziwo boisko opuszcza wprowadzony po przerwie Ja-cheol, za którego pojawia się Janker. Prawdopodobnie Koreańczyk doznał jakiegoś urazu.

69

69. Pudło Wendta:

68

Druga zmiana w Borussii. Za Traore wchodzi Herrmann.

64

Pierwsza roszada w zespole przyjezdnych. Dahoud ustępuje pola gry dla Hintereggera.

46

Po przerwie w ekipie z Bawarii w miejsce Moravka wszedł Ja-cheol.

2:2

finał (0:1)

Gole: 50. Finnbogason, 53. Caiuby – 33. Raffael, 55. Johnson

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 8:2. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 1:2. Foule: 17:8.