Włoska Serie A

Empoli FC – AS Roma

1:3

finał (1:2)

27.02.2016, 18:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Runda 27 • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (19:53:59)

Roma wygrywa z Empoli 3:1! W drugiej połowie goście byli zdecydowanie lepsi od rywali. Roma potwierdziła wysoką ligową formę. Empoli po przerwie zagrało "bez prądu", pierwsza połowa kosztowała zawodników miejscowej drużyny bardzo wiele.

90+4

90+4. Mário Rui (EMP)

90+4

90+3

Rzymianie mądrze utrzymują się przy piłce. Na nic nie zdaje się pressing gospodarzy.

90+1

Kolejne dośrodkowania "na aferę" w pole karne gości. Nie ma z nimi większych problemów Szczęsny.

90

Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz.

89

Kolejna przerwa w grze, tym arzem pomocy potrzebuje Cosic. Sędzia główny z pewnością weźmie to pod uwagę doliczając dodatkowy czas.

88

Zaostrzyła nam się gra w tych ostatnich minutach. Puszczają nerwy gospodarzom.

86

Wydaje się, że prawy obrońca gości będzie mógł dokończył ten mecz. Manolas ponownie na murawie.

85

Przerwa w grze. Opatrywany na murawie Manolas.

83

Szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego. Z 30. metrów na bezpośrednie uderzenie zdecydował się Paredes, pewnie chwyta piłkę Szczęsny.

81

Kontra gości. Długa piłka w kierunku Salaha, ale ten ostatecznie na spalonym. Rozpocznie kolejną akcję gospodarzy Skorupski.

79

Schodzi strzelec dwóch bramek dla gości, El Shaarawy zastąpiony zostaje przez Dzeko.

78

Nie zwalnia tempa Roma. W dalszym ciągu to rzymianie utrzymują się przy piłce.

76

Dwie bramki przewagi na kwadrans przed końcem powinno uspokoić rzymian. Czy podejmą walkę jeszcze gospodarze?

74

74. Stephan El Shaarawy (ASR) - 1:3

74

Gol dla Romy!
Dokłada kolejne trafienie STEPHAN EL SHAARAWY! Tym razem Egipcjanin wykorzystuje złą interwencję Skorupskiego, który po strzale Salaha "wypluwa" piłkę przed siebie!

73

Zmiana w drużynie Empoli FC: z boiska schodzi Massimo Maccarone, na boisku pojawia się Levan Mčedlidze.
Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Maicon, na boisku pojawia się Konstantínos Manolás.