Miedź Legnica – Czernomorec Odessa

3:3

finał (1:0)

20.02.2016, 11:00 • Side • Info o zminach stanu (Sebastian)

Bramka w ostatniej minucie regulaminowego czasu zdecydowała o wyniku polsko-ukraińskiego sparingu. Miedź Legnica notuje wartościowy wynik 3:3 z 12. siłą ligi ukraińśkiej, ale alarmujące są trzy stracone gole. Na dodatek stracone w kilka minut. (12:34:19)

90

90

Gol dla Miedzi!
Strzelcem bramki BARTOSZ ŚLUSARSKI.

Doświadczony napastnik ratuje Miedź Legnicę przed porażką tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego!

89

Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Zacharczenki. Bardzo brutalnie gra drużyna z Ukrainy.

74

Strzelcem bramki PETTERI FORSELL.

Celne uderzenie z rzutu wolnego i Miedź Legnica odzyskuje szansę na korzystny wynik w sparingu z Czernomorecem Odessa.

66

Gol dla Czernomoreca!

Niesamowicie rozstrzelali się Ukraińcy, natomiast Miedź Legnica statystuje. Już 1:3, a autem gola OŁEH DANCZENKO!

3:3

finał (1:0)

Gole: 37. Garguła, 74. Forsell, 90. Ślusarski – 60. Muraszow (kar.), 64. Smirnow, 66. Danczenko

Kartki:   89. Zacharczenko (COD)   29. Pereweza (COD)

Miedź Legnica: Kapsa (32' Smug) – Bartczak (74' Łuszkiewicz), Midzierski, Telichowski (46' Stasiak), Gorskie – Rasak (74' Garuch), Artjunin (46' Subbotin, 74' Cierpka) – Lobodzinski (74' Gancarczyk), Garguła, Forsell – Labukas (74' Ślusarski).

Zmiany: Smug – Łuszkiewicz, Stasiak, Garuch, Subbotin, Cierpka, Gancarczyk, Ślusarski.

Czernomorec Odessa: Borovyk (46' Kożuchar) – Zacharczenko (88' Perewerza), Pernackyj, Kalitow, Petko, Smirnow, Silvio, Muraszow, Starikov (46' Danczenko), Bariłko (70' Mosolitin), Perewerza (30' Stefurak).

Zmiany: Kożuchar – Perewerza, Danczenko, Mosolitin, Stefurak.