Liga Europy UEFA

RSC Anderlecht – Olympiakos Pireus

1:0

finał (0:0)

18.02.2016, 19:00 • Constant Vanden Stock Stadium, Bruksela • Play-off • Wiktor Strzelczyk

Ważna wygrana Anderlechtu! To był ciężki mecz dla tego zespołu. Belgowie wychodzą z niego jednak zwycięsko. Olympiakos będzie musiał w Pireusie odrabiać straty. Strzelcem jedynego gola środkowy obrońca Mbodji. Dziękujemy za śledzenie relacji! (20:53:12)

90+5

90+4

Anderlecht próbuje szybkiej akcji. Na spalonym Suarez.

90+4

Im bardziej goście się spieszą, tym bardziej im nie wychodzi. Ciężko im sklecić jakąkolwiek składną akcję.

90+3

Podanie – wybicie, na tym polega taktyka gospodarzy w ostatnich minutach spotkania.

90+2

Anderlecht odzyskuje posiadanie! Szanuje każde podanie.

90+1

Aż 5 minut doliczone do końca spotkania!

90

Najar gra na czas, z wykorzystaniem bramkarza.

89

Zmiana w drużynie RSC Anderlecht: z boiska schodzi Alexander Büttner, na boisku pojawia się Bram Nuytinck.
Zmiana w drużynie RSC Anderlecht: z boiska schodzi Steven Defour, na boisku pojawia się Matías Suárez.

88

Mbodji wybija ważną piłkę z własnego pola karnego! Naciska Olympiakos, ale wciąż bez konkretnych sytuacji.

87

Gra po dłuższej chwili wznowiona. Gracze Anderlechtu oddają piłkę rywalom.

86

Defour ucierpiał w starciu z Dominguezem. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

85

Cudowny powrót i czysty wślizg Praeta. Nie ma nawet rzutu rożnego!

84

Pewne wyjście i chwyt Proto. Olympiakos niby przeważa, ale nic z tego nie wynika.

84

Zmiana w drużynie Olympiakos Pireus: z boiska schodzi Jimmy Durmaz, na boisku pojawia się Alejandro Domínguez.

83

24 faule w całym meczu i aż 7 żółtych kartek.

82

"Głupia" kartka dla Masuaku, który długo nie wznawiał gry z rzutu z autu.

81

Zmiana w drużynie Olympiakos Pireus: z boiska schodzi Sebá, na boisku pojawia się Alan Pulido.

80

Mam wrażenie, że odkąd padła bramka mecz się nam kompletnie "zepsuł". Jeszcze przed nami 10 minut!