Spotkania towarzyskie

Arka Gdynia – GKS Przodkowo

5:0

finał (1:0)

17.02.2016, 15:00 • Boisko Złote Piaski, Kosakowo • Info o zminach stanu (Mariusz Nyka)

To już wszystko z Boiska Złote Piaski. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Zapraszamy na kolejną relację na lajfy.com! Spokojnego wieczoru. (16:51:22)

Ostatni gwizdek w Kosakowie. Po słabej pierwszej połowie, w drugiej Arka zaczęła wykorzystywać stwarzane przez siebie sytuacje, dzięki czemu udowodniła swoją wyższość nad rywalem. Widać było, że ekipie z Przodkowa brakuje sił, co było zapewne jednym z czynników przesądzających o tylu straconych bramkach.

90

88

Gol dla Arki!

Wyśmienitą robotę wykonał Tomasiewicz, który prostopadłym zagraniem uruchomił RAFAŁA SIEMASZKO. Ten zwodem mija obrońcę i uderzeniem tuż przy słupku po raz drugi pokonuje golkipera GKS-u! 5:0!

87

Centra na pole karne w wykonaniu Bożoka. Piłka odbija się od muru i ląduje w rękawicach bramkarza.

86

Faulowany na dwudziestym piątym metrze od bramki rywala Tomasiewicz. Jak rozwiążą to zawodnicy z Trójmiasta?

81

Na rzuty rożne z rzędu mieli teraz piłkarze z Przodkowa. Oba rozegrane naprawdę źle. Od bramki grę rozpocznie Kotkowski.

76

W rewelacyjnej formie jest Bożok, który teraz minął trzech rywali i zagrał w kierunku Tomasiewicza. Ten fatalnie w przyjęciu i akcja spaliła na panewce.

71

Znów mógł wpisać się na listę strzelców Siemaszko. Po dosłownie identycznej jak ta bramkowa akcji, strzelec czwartego gola uderza tylko w poprzeczkę!

67

Jeszcze jedna zmiana w zespole Arki. Z placu gry schodzi da Silva, a zmienia go Yussuff.

66

Dobrym rozegraniem popisali się tym razem Warcholak i Bożok. Podanie w pole karne, a tam całą składną akcje wykańcza RAFAŁ SIEMASZKO. Już 4:0 dla "Żółto-Niebieskich"!

60

Zgodnie z zapowiedziami, po godzinie gry swój występ kończy Vojtuś. W jego miejsce wchodzi Siemaszko.

58

Na raty, ale podwyższa prowadzenie gospodarzy DAMIAN MOSIEJKO! Dokładnym podaniem popisał się da Silva, a Mosiejko z problemami mija bramkarza i pakuje futbolówkę do pustej bramki. 3:0!

5:0

finał (1:0)

Gole: 36. Silva (kar.), 52. Bożok, 58. Mosiejko, 66. Siemaszko, 88. Siemaszko

Arka Gdynia:
I połowa: Jałocha – Socha, Marcjanik, Sobieraj, Wojowski – Yussuff, Nalepa, Łukasiewicz, da Silva – Szwoch – Vojtuś
II połowa: Kotkowski – Stolc, Fialho, Wojcinowicz, Warcholak – da Silva (67. Yussuff), Mosiejko, Sambea, Bożok – Tomasiewicz – Vojtuś (60. Siemaszko)

Zmiany: Kotkowski, Stolc, Alan, Wojcinowicz, Warcholak, Sambea, Mosiejko, Bożok, Tomasiewicz, Formella, Siemaszko