Liga Mistrzów

THW Kiel – Orlen Wisła Płock

26:24

finał (14:14)

17.02.2016, 18:30 • Sparkassen Arena, Kiel (GER) • 12. kolejka • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (20:08:48)

Z bardzo dobrej strony pokazali się dziś płocczanie, wygrana była na wyciągnięcie ręki, ale niestety nie udało się. Szkoda tych trzech zmarnowanych rzutów karnych... THW do zwycięstwa poprowadził Domagoj Duvnjak, autor dziesięciu trafień

Koniec meczu. (26:24)

60

Przejęli piłkę gospodarze, dostał ją Duvnjak i z własnej połowy trafił do pustej bramki... (26:24)

60

Timeout dla gości, do końca 11 sekund...

60

Z lewego rozegrania mocno rzuca Klein (25:24)

60

Ajajaj! Landin broni rzut Rochy! (24:24)

59

Rzut karny dla Wisły! (24:24)

59

Długa akcja miejscowych, kończy ją Duvnjak (24:24)

58

Skutecznie z prawego rozegrania Toledo! (23:24)

55

Świetnie broni Corrales, ale gubią piłkę jego koledzy w ataku, a szybką akcję THW kończy Duvnjak (22:23)

51

Pudłuje Vujin, szybka akcja Wisły i gol Rochy! (21:21)

48

Błąd w ofensywie Żytnikowa. W dodatku długo nie odkładał piłki i dostał karę dwóch minut! (19:19)

47

Po drugiej stronie świetnie broni Corrales! (19:19)

47

Landin broni rzut Wiśniewskiego z lewej połówki (19:19)

46

Vujin skutecznie z prawego rozegrania (19:19)

46

Kara dwóch minut dla Pusicy, jego druga! (18:19)

45

Kontra i gol Pusicy! Świetne dalekie podanie z własnej połowy Ghionei! (18:19)

43

Poprzeczka ratuje teraz płocczan! (17:16)

43

Przejmują piłkę gospodarze (17:16)

42

Daszek ładnie uwolnił się od krycia na prawej flance, ale znów broni Landin! Od autu Wisła (17:16)

42

Corrales broni rzut Canellasa! (17:16)

41

Dwie minuty dla Pusicy i karny dla THW (17:16)

40

Znów broni Corrales, w odpowiedzi trafia Żytnikow! (17:16)

40

A teraz znów świetnie broni Landin! (17:15)

39

Kontra THW, Corrales zatrzymuje Vujina! (17:15)

38

Klein po koźle z szóstego metra (17:15)

38

Kapitalna interwencja Landina! Obroniony rzut po kontrataku! (16:15)

37

Nieudana kolejna akcja Wisły (16:15)

37

Dwie minuty dla Brozovicia (16:15)

36

Niecelne podanie Daszka. W odpowiedzi w swoim stylu potężnie ze środka rzuca Duvnjak (16:15)

32

Z koła celnie Anić. Piłka nie była mocno rzucona, ale zdążyła wpaść do bramki (15:14)

31

Skuteczna interwencja Corralesa, ale dalej w ataku jest THW, wcześniej był faul (14:14)

31

Druga połowa rozpoczęta. (14:14)

Po 30 minutach gry mamy remis, a dużo nie brakło a na prowadzeniu byłaby Wisła. Płocczanie prezentują się ze znacznie lepszej strony niż ostatnio w starciu z Celje. Kto wie, może będziemy świadkami niespodzianki! Zapraszam po przerwie

30

Pierwsza połowa skończona. (14:14)

30

Druga kara dla Rochy! (14:14)

30

Kolejna akcja THW, gol z koła Brozovicia. Wcześniej dobrze interweniował Landin (14:14)

29

Raz jeszcze trafia Duvnjak! (13:14)

28

Po kontrze zdobywa gola Rocha! Wcześniej to on przechwycił piłkę! (12:14)

28

Szybko odpowiada ze środka Duvnjak (12:13)

27

Toledo wywalczył karnego, a na bramkę zamienił go Rocha rzutem pod poprzeczkę (11:13)

26

Corraes broni rzut Canellasa (11:12)

26

Nikcević odpowiada ze skrzydła! (11:12)

25

Po dłuższym czasie mamy bramkę. Mocnym rzutem z biodra Duvnjak doprowadził do remisu (11:11)

24

Landin broni rzut ze środka Toledo (10:11)

24

Faulowany w kontrze Racotea, kara dla Kleina (10:11)

24

Zablokowany Racotea, musiał już rzucać, gra pasywna była już w górze (10:11)

23

Skuteczna interwencja Landina, zbiera piłkę Nikcević (10:11)

22

Odratował piłkę w ataku Daszek, blisko było straty (10:11)

21

Corrales broni rzut z prawej flanki Canellasa! (10:11)

21

Teraz mamy słupek, ale dalej w ataku będą miejscowi. Faulowany przy rzucie Canellas (10:11)

20

Poprzeczka po rzucie Vujina! Dalej przy piłce THW (10:11)

18

Kolejne trafienie na koncie Vujina, tym razem z prawego rozegrania (9:11)

17

Tarabochia ze środka! (8:11)

16

Celnie pod poprzeczkę z 7 metrów Vujin (8:10)

16

Upomnienie dla Toledo i karny dla THW (7:10)

15

Kontra THW, Corrales świetnie broni rzut Ekberga! Od autu miejscowi (7:10)

14

Rozkręca się Duvnjak (7:10)

13

Kolejne trafienie z lewej połówki Racotei! (6:10)

13

Z drugiej linii ze środka celnie Duvnjak (6:9)

13

Upomnienie dla Duvnjaka (6:9)

12

Kontra Wisły zakończona rzutem z biodra Tarabochii! Wcześniej Corrales broni rzut Duvnjaka! (5:9)

12

Z szóstego metra celnie Oneto! (5:8)

11

Szybka odpowiedź z koła Brozovicia (5:7)

8

Landin zatrzymuje w kontrze Toledo! (2:5)

7

7

Mocny rzut ze środka Racotei po kolejnej dobrze wyprowadzonej kontrze! (2:5)

7

Kolejne trafienie na koncie Toledo! (2:4)

6

Vujin trafia z 7 metrów (2:3)

6

Rzut karny dla THW (1:3)

5

Kolejna akcja gości i bramka Toledo! (1:3)

4

Rocha kończy szybką akcję Wisły (1:2)

3

Żółta kartka dla Brozovicia (1:1)

3

Indywidualna akcja na prawej połówce Racotei (1:1)

2

Szybka kontra zakończona bramką Brozovicia (1:0)

Trwa prezentacja

THW Kiel: Landin, Katsigiannis – Anić, Brozović, Canellas, Dahmke, Duvnjak, Ekberg, Moraes, Jaanimaa, Jansen, Klein, Mamelund, Sprenger, Vujin, Williams

Orlen Wisła Płock: Wichary, Corrales – Kwiatkowski, Daszek, Racotea, Wiśniewski, Pusica, Ghionea, Rocha, Piechowski, Tarabochia, Oneto, Toledo, Nikcević, Żytnikow

Główni: Andrei Gousko, Siarhei Repkin (BLR)
Delegat: Bjarne Munk Jensen (DEN)
Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 18:30. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!
W ostatnim swoim meczu płocczanie ulegli właśnie ekipie Celje Pivovarna Lasko i to na własnym parkiecie nie prezentując się niestety z dobrej strony. Porażka 26:31 sprawia, że nawet w dwumeczu mają gorszy bilans od słoweńskiego klubu. Najwięcej bramek w tym starciu zdobył dla Wisły Tiago Rocha – 7
Wisła plasuje się obecnie na szóstym miejscu w tabeli i wciąż nie ma jeszcze gwarancji awansu. Nad siódmym Celje ma przewagę trzech punktów i niekorzystny bilans w dwumeczu. Zatem każdy punkt wywalczony w tym spotkaniu może być na wagę złota
W poprzedniej kolejce zespół z Kilonii przegrał bratobójczy pojedynek na wyjeździe z SG Flensburg-Handewitt. Szokujące mogą być rozmiary tej przegranej, bowiem THW uległo aż 27:37! Nie pomogło nawet 8 goli Domagoja Duvnjaka
THW zajmuje czwarte miejsce w grupie A z dorobkiem 11 punktów wywalczonych za pięć zwycięstw i remis. O awans nie musi się już martwić bowiem nad siódmym Celje ma sześć punktów przewagi i korzystny bilans dwumeczu. Z drugiej strony poprawa miejsca nie jest już możliwa, bowiem do trzeciego Veszprem tracą sześc oczek i mają niekorzystny bilans w dwumeczu
Serdecznie zapraszam na relację z Ligi Mistrzów. THW Kiel vs Orlen Wisła Płock. Będzie to mecz w ramach 12. kolejki tych rozgrywek
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.