Orlen Superliga mężczyzn

Vive Kielce – Zepter KPR Legionowo

34:20

finał (17:10)

16.02.2016, 18:30 • Hala Legionów, Kielce • 19. kolejka • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

Nie mieliśmy dzisiaj wielu emocji w Kielcach. Vive pewnie wygrało z KPR Legionowo, od samego początku objęło prowadzenie i z minuty na minutę je powiększało, a potem utrzymywało. Różnica klas w dzisiejszym pojedynku. Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje. (19:58:49)

Koniec meczu. (34:20)

59:45

Bożek z łatwością minął defensywę kielecką i skierował piłkę do siatki. (34:20)

59:20

Ahhhh ten Reichmann. Znakomite podanie Sego, szybkość Tobiasa i jego zwinność. Kolejna bramka Niemca. (34:19)

58:50

Reichmann wykorzystał świetne podanie Jachlewskiego. (33:19)

57:05

Aguinagalde efektownie zdobył bramkę z koła. (32:19)

57:00

Bożek szczęśliwie trafił po bloku. (31:19)

54:40

Prątnicki trafił z biodra. (31:18)

53:40

Cupić lobem pokonał bramkarza. (31:17)

53:30

Kara dla Mochockiego i rzut karny dla Vive. (30:17)

52:40

Zorman przedarł się lewą stroną i trafił do siatki. (30:17)

52:30

Sego interweniował po rzucie Mochockiego. (29:17)

51:20

Świetnym wyszkoleniem technicznym popisał się Buntić. (29:17)

50:10

Kieleckie prawe skrzydło totalnie odpuszczone w defensywie przez rywala. Kolejna bramka Tobiasa. (28:17)