3:6
finał (2:2, 0:2, 1:2)
16.02.2016, 16:00 • Arena Lada
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Łada Togliatti – Nieftiechimik Niżniekamsk
3:6
finał (2:2, 0:2, 1:2)
Składy i statystyki: 17. Vorobjov (Bělousov), 19. Mastrjukov (Bělochvostikov, Shenfeld), 43. Bocharov (Strelcov, Bělochvostov) – 2. Volkov (Rjasenskij), 7. Sexton (Sergejev, Polygalov), 26. Sexton, 31. Milovzorov, 47. Jakimov (Rjasenskij, Volkov), 49. Jakimov (Rjasenskij)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Łada Togliatti:
Masalskis (od 31. Kasutin) – Vorobjov, Bělochvostikov, Gurkin, Viklund, Flood, Volgin, Putilov – Shenfeld, Bělousov, Mastrjukov – Komarov, Zaťovič, Bumagin – Valujskij, Krysanov, Gurjanov – Achmetov, Strelcov, Sulejmanov – Bocharov.
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Sudnicin (Lisutin) – Rjasenskij, Sergejev, Bondarev, Ščitov, Ljamin, Jevsejenkov, Bryncev – Sexton, Milovzorov, Polygalov – Žukov, Taffe, Kvapil – Jakimov, Grigorenko, Volkov – Kitarov, Kulikov, Zdunov – Porjadin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Oskirko, Sidorenko – Šeljanin, Šichanov
Widownia:
1. tercja | ||||
01:55 | ||||
06:12 | ||||
06:56 | ||||
16:40 | ||||
18:10 | ||||
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
20:37 | ||||
25:06 | ||||
30:44 | ||||
31:49 | ||||
34:47 | ||||
36:44 | ||||
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
42:37 | ||||
46:39 | ||||
48:39 | ||||
58:55 | ||||
59:48 | ||||
59:48 | ||||
Finał |
Chabarowsk – Władywostok 10:30 3:1
Omsk – Novosibirsk • koniec po rz. karnych (0:1) 14:00 2:3
Jekaterynburg – Chanty-Mansyjsk 15:00 3:0
Magnitogorsk – Czelabińsk 15:00 0:1
Saławat – Nowokuźnieck 15:00 3:4
Toljatti – Niżniekamsk 16:00 3:6
Jarosław – Zagrzeb 17:00 4:2
Bars – Barys 17:00 5:2
Niżny Nowogród – Czerepowiec • koniec po dogrywce 17:00 4:5
CSKA Moskwa – Podolsk 17:30 2:4
Din. Mińsk – Sp. Moskwa 17:30 2:5
Helsinki – Sankt Petersburg 17:30 3:1
Soczi – HC Slovan 17:30 5:2
Din. Ryga – Dyn. Moskwa 18:30 1:0
59:48
59:48
58:55
48:39
48:39 Jakimov (NIZ) - 3:6
48:39
Strzelcem bramki JAKIMOV. Asysta Rjasenskij.
46:39
46:39 Jakimov (NIZ) - 3:5
46:39
Strzelcem bramki JAKIMOV. Asysta Rjasenskij, Volkov.
42:37
42:37 Bocharov (TOG) - 3:4
42:37
Strzelcem bramki BOCHAROV. Asysta Strelcov, Bělochvostov.
40:01
40:00
36:44
34:47
31:49
30:44
30:44 Milovzorov (NIZ) - 2:4
30:44
Strzelcem bramki MILOVZOROV.
25:06
25:06 Sexton (NIZ) - 2:3
25:06
Strzelcem bramki SEXTON.