III liga mężczyzn

Szczypiorniak Gniezno – SSRiR Start Konin

11:32

finał (6:19)

14.02.2016, 15:00 • Hala GOSiR przy ulicy Paczkowskiego, Gniezno • Runda 9 • Mateusz

60

Kupczyk próbował lobować Wolnego, ale ten zachował czujność do samego końca! (11:32)

59

W mgnieniu oka odpowiedzieli koninianie. (11:32)

59

Jedenasta bramka na koncie gnieźnian. Jej zdobywcą Patryk Szymkowiak. (11:31)

57

Kolejna dobra akcja gości kończy się pewnym trafieniem. (10:31)

54

Ładnie obrócił się teraz Przemysław Łuczak, ale nie zdołał wprowadzić piłki do bramki. Po chwili wyśmienicie interweniował Piotr Wolny! (10:30)

53

Zbigniew Łuczak zatrzymany przez Kujawińskiego. Gospodarze nie wykorzystali kolejnego rzutu z siódmego metra. (10:30)

53

Rzut karny dla gnieźnian! (10:30)

52

Piotr Wolny znów został pokonany. Bardzo dobra gra gości. (10:30)

51

Goście podwyższają prowadzenie. (10:29)

51

Salzman bez problemu pokonał Chrzanowskiego. (10:28)

50

Kolejna siódemka dla Szczypiorniaka! Kolejna niewykorzystana. (10:27)

48

Siudeja zdobył bramkę z rzutu karnego, ale popełnił błąd techniczny, przez co gol nie został uznany. (10:27)

47

Znów błyskawicznie odpowiedzieli goście z Konina. (10:27)

47

Przemysław Łuczak znów zdołał pokonać Kujawińskiego! (10:26)

46

Trojanowski pewnie pokonał Filipa Chrzanowskiego. (9:26)

45

Ale momentalnie odpowiedzieli koninianie. (9:25)

44

Ładnie trafił teraz Przemysław Łuczak! (9:24)

43

Dwie minuty kary dla Siekacza. Po chwili rzutu karnego nie wykorzystał Kapella. (8:24)

43

Bardzo dobry mecz gości z Konina. (8:24)

41

Gospodarze egzekwowali rzut karny. Szymkowiak nie zdołał zdobyć bramki, tylko poprzeczka. (8:23)

41

Kolejne trafienie wędruje na koncie gości. (8:23)

38

Siudeja zdołał pokonać Kujawińskiego. Świetny rzut po koźle. (8:22)

36

W mgnieniu oka odpowiedzieli goście z Konina. (7:22)

35

Elminowski w końcu znalazł receptę na goalkeepera Startu. Ładny rzut przy słupku. (7:21)

35

Pewnie wykonany rzut z siódmego metra. Chrzanowski nie miał zbyt wiele do powiedzenia. (6:21)

34

Siudeja otrzymał karę dwóch minut. Goście będą egzekwować rzut karny. (6:20)

33

Chrzanowski pokonany. Bardzo mocny rzut. (6:20)

32

Fantastycznie interweniował teraz Filip Chrzanowski! (6:19)

30

Wyraźna przewaga gości, na konto których wędruje kolejna bramka. (6:19)

29

Błoch ukarany dwuminutowym wykluczeniem. (6:18)

29

Bardzo ładna akcja gości kończy się trafieniem. (6:18)

28

Szymkowiak posłał piłkę prosto w objęcia konińskiego bramkarza. (6:17)

27

Chrzanowski pokonany przez Siekacza. (6:17)

26

Szymkowiak pewnie wykorzystał rzut karny, wprowadzając piłkę do siatki. (6:16)

26

Siekacz otrzymał żółtą kartkę. Ponadto gospodarze będą egzekwować rzut karny. (5:16)

26

Rośnie przewaga gości z Konina. (5:16)

25

Pech gnieźnian, Pluciński obił słupek! (5:15)

25

M. Urbański bez problemu pokonał Wolnego. Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko pięć minut. (5:15)

24

Momentalna odpowiedź gości z Konina. Szczypiorniak próbował szybko skontrować, ale to się nie udało. (5:14)

23

Gnieźnianie poszli za ciosem. (5:13)

23

Sędzia już sygnalizował grę pasywną, kiedy reprezentant Startu wprowadził piłkę do bramki. (4:13)

22

Wolny nie zdołał obronić mocnego rzutu z siódmego metra. (4:12)

22

Będziemy mieli rzut karny dla gości. (4:11)

21

Rośnie przewaga koninian. (4:11)

21

Momentalna odpowiedź gości z Konina. (4:10)

20

Szymkowiak w ładnym stylu pokonał bramkarza rywali. (4:9)

20

Wyborna interwencja Piotra Wolnego! Nic dodać, nic ująć! Piłka w posiadaniu gospodarzy. (3:9)

19

Franasiek bez problemu pokonał Wolnego. (3:9)

18

Cienkuszewski ukarany żółtym kartonikiem. (3:8)

18

Pięciobramkowe prowadzenie przyjezdnych. (3:8)

15

Siódmy gol ląduje na koncie przyjezdnych z Konina. (3:7)

14

Pewnie wykonany rzut z siódmego metra. (3:6)

14

Rzut karny dla gości. Przepisy przekroczył Przemysław Łuczak. (3:5)

13

Gospodarze zaczynają odrabiać straty. Tym razem ładny rzut odnotował Elminowski. (3:5)

11

Kapella zamienił rzut karny ma trafienie. Pewny rzut tego zawodnika. (2:5)

11

Rzut karny dla gnieźnian. Ponadto Salzman otrzymał żółtą kartkę. (1:5)

10

Kolejne trafienie dla gości. Szybka akcja koninian została zwieńczona ładnym rzutem. (1:5)

10

Koninianie znów zdołali pokonać Chrzanowskiego. (1:4)

9

Kolejne dwuminutowe wykluczenie po stronie gnieźnian. Tym razem na ławkę kwr powędrował Elminowski. (1:3)

9

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Łuczak. (1:3)

8

Konieczny znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Startu, ale nie zdołał tego wykorzystać. (1:3)

8

Siudeja ukarany dwuminutowym wykluczeniem. (1:3)

6

Kolejne trafienie wędruje na konto gości z Konina. (1:3)

6

Elminowski ukarany żółtym kartonikiem za nieprzepisowe powstrzymywanie rywala. (1:2)

5

Kapella pewnie wykorzystał rzut karny. (1:2)

5

Rzut karny dla miejscowych! (0:2)

4

Sirenko trafił w słupek! Sporo szczęścia mieli teraz gnieźnianie. (0:2)

2

Cienkuszewski wyprowadza gości na dwupunktowe prowadzenie. (0:2)

1

Przyjezdni wysforowali się na prowadzenie. Świetne trafienie, tuż przy słupku. (0:1)

11:32

Szczypiorniak Gniezno: 1. Chrzanowski, 12. Wolny – 9. Konieczny, 6. Grzelak, 7. Szymkowiak, 5. Błoch, 4. Kapella, 19. Stachowiak, 17. Jagodziński, 14. Z. Łuczak, 89. Elminowski, 18. Pluciński, 13. P. Łuczak, 69. Woźniak, 15. Siudeja, 23. Jabłoński.

SSRiR Start Konin: 1. Kujawiński – 2. M. Urbański, 3. Roszak, 4. Kotleszka, 5. Sirenko, 6. Grzelka, 7. D. Urbański, 8. Rolnik, 9. Cienkuszewski, 11. Kupczyk, 13. Pietrzyk, 14. Salzman, 18. Siekacz, 19. Trojanowski, 10. Franasiek.