3:1

finał (1:1)

14.02.2016, 18:00 • Hala Sportowa, Bielsko-Biała. • Runda 15 • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu niezwykle serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (19:35:03)
Byliśmy świadkami ciekawego spotkania i ostatecznie Rekord Bielsko-Biała pokonał bardzo pewnie 3:1 Red Dragons Pniewy. Pierwszą bramkę dla zespołu gości zdobył ich grający szkoleniowiec. Później do wyrównania doprowadził Artur Popławski skutecznie egzekwując rzut karny. W drugiej odsłonie bielszczanie jeszcze dwa razy wpisywali się na listę strzelców, a byli to Douglas oraz Michał Marek.

39:51

Wyraźnie nie popisał się w tej sytuacji Maciej Foltyn. Ostro zaatakował on dwóch rywali i za to otrzymuje tylko żółtą kartkę.

39:45

W samej końcówce Hoły fauluje jeszcze rywala podczas wyprowadzania akcji. Z rzutu wolnego uderzać będzie Roman Vakhula.

39:33

Nie widać już zbyt dużej wiary u zawodników Red Dragons Pniewy. Mamy jeszcze jedną okazję dla Rekordu, ale Vakhula został umiejętnie zablokowany.

39:10

Przed nami ostatnia minuta tego spotkania. Golkiper miejscowego zespołu spokojnie wprowadza piłkę do gry.

38:35

Bartłomiej Nawrat w samej końcówce spotkania ma strasznie dużo roboty w bramce swojego zespołu! Broni tym razem uderzenie rywala z prawej strony boiska!

38:10

Grający szkoleniowiec zespołu gości ładnie przymierzył po ziemi z dziesiątego metra, ale cudowną paradą wykazał się w bramce Bartłomiej Nawrat!

37:30

Przyjezdni wznawiają grę od rzutu rożnego. Radek Polasek umiejętnie zablokował próbę strzału z dystansu Frajtaga.

37:10

Upływają kolejne sekundy tego spotkania. Nadal dwubramkową przewagę mają gospodarze, a o czas prosi szkoleniowiec gości.

36:25

Artur Popławski walczy dzisiaj niezwykle ambitnie na boisku. Znowu wywalczył on świetnie piłkę na połowie rywali, ale nie zdołał pokonać uderzeniem na wślizgu Foltyna.

36:00

To mogła być kontaktowa bramka dla Red Dragons Pniewy! Idealnie obsłużony na lewej stronie boiska został Patryk Hoły, ale uderzył minimalnie obok słupka!

35:20

Adrian Skrzypek zdecydował się na niesygnalizowane uderzenie z dalszej odległości, ale pewnie interweniuje Bartłomiej Nawrat.

34:40

Michał Marek przejął teraz piłkę na własnej połowie boiska, a uderzenie młodego rekordzisty przelatuje nad bramką rywali.

34:13

Gra z lotnym bramkarzem póki co niezbyt udaje się przyjezdnej drużynie. Nie stwarzają sobie Czerwone Smoki żadnej sytuacji.

33:30

Czwarte przewinienie w tej części meczu zawodników bielskiego Rekordu. Mamy już lotnego bramkarza w zespole gości.

33:01

Idealne podanie od partnera otrzymał Piotr Szymura, ale z ostrego kąta nie miał on już jak zaskoczyć interweniującego Foltyna.

32:39

Póki co pniewianie cały czas grają z bramkarzem na swojej nominalnej pozycji. Trzeba w chwili obecnej zadbać o wyczyszczenie parkietu.

32:13

Z pewnością niebawem goście będą myśleć o grze z wycofanym bramkarzem. Póki co ciężko szukać szans w ich grze na wywiezienie z Bielska choćby punktu.

31:30

Świetnie zachował się w tej sytuacji Wojciech Łysoń! Mijał on trzech rywali, a na samym końcu musiał uznać wyższość wychodzącego z bramki Macieja Foltyna!

31:11

Kolejne przewinienie w tej połowie spotkania Rekordu Bielsko Biała. Trzy na koncie ma bielski team, a ich rywale dwa.

30:25

Gol dla Rekordu!
Douglas zachował się idealnie w tej sytuacji i wypatrzył kapitalnie wychodzącego na czystą pozycję MICHAŁA MARKA!!! Młody bielszczanin musiał już tylko trafić na wślizgu do pustej bramki Red Dragons!!!

29:45

W drugiej połowie praktycznie nie mamy zagrożenia pod bramką Bartłomieja Nawrata. Świetnie w defensywie spisują się bielszczanie.

29:10

Rekordziści teraz bardzo szybko przejmują futbolówkę na połowie rywali. Vakhula został zablokowany przy strzale z dystansu.

28:37

Adam Wachoński świetnie przejął piłkę na połowie rywali, ale później idealnie skrócił kąt Bartłomiej Nawrat i nie potrafił pniewianin pokonać bielskiego golkipera!

28:00

Piotr Szymura szuka swojej bramki w tym spotkaniu. Uderzył on teraz bardzo mocno z dystansu, a efektownie na linii bramkowej interweniuje Maciej Foltyn!

27:47

Nie klei się teraz gra przyjezdnego zespołu. Mamy kolejne świetne okazje dla gospodarzy! Najpierw Janovsky trafił z ostrego kąta w Foltyna, a dobijający Szymura trafił w słupek!

27:14

Jan Janovsky za brzydki faul przy linii bocznej zostaje słusznie napomniany.

26:32

Bardzo wysokim pressingiem podeszli teraz gospodarze i wyraźnie się to opłaciło. Mamy na chwilę obecną po jednym przewinieniu.

26:03

Piękne uderzenie z czternastego metra oddał grający trener Red Dragons! Piłka zmierzała w sam róg bramki, ale idealnie zblokował futbolówkę Popławski!

25:52

Artur Popławski musiał teraz powalczyć w defensywie i zdołał on głową wybić futbolówkę za linię boczną boiska.

25:00

To już pięć minut drugiej połowy za nami. Ładne podanie Janovskiego prawie dotarło do wychodzącego na pozycję Polaska.

24:42

Tempo tego spotkania wyraźnie teraz zostało podkręcone. Rekordziści mieli teraz sporo szczęścia, gdyż pod własną bramką poślizgnął się Michał Marek, ale zdążył jeszcze wybić piłkę na korner.

23:28

Sędzia Jaruchiewicz musiał teraz uspokoić Piotra Błaszyka oraz Wojciecha Łysonia, którzy to zaczęli ze sobą niepotrzebne dyskusje.

23:05

Rekordziści cofnęli się teraz na własną połowę i oczekują okazji rywali. Michał Marek miał świetną okazję do finalizacji kontrataku, ale jego uderzenie podcinką przeleciało nad poprzeczką!

22:45

Kapitalną bramkę zdobywa w tym momencie DOUGLAS!!! Najpierw odebrał on piłkę rywalowi na wysokości linii środkowej boiska, a później huknął z piętnastego metra nie do obrony!!!

22:15

Warto podkreślić, że w sytuacji kiedy odniósł kontuzję Łukasz Mentel nie zawinił tam żaden z piłkarzy Red Dragons Pniewy.

22:00

Łukasz Mentel ucierpiał w tym momencie i najprawdopodobniej nie będzie on w stanie kontynuować gry w tym spotkaniu.

21:37

Kolejny raz szczęścia uderzeniem z linii pola karnego próbował Artur Popławski, jednak piłka mija bramkę w dość sporej odległości.

21:11

Po raz pierwszy w tym meczu na boisku pojawił się Łukasz Mentel. Po chwili faulowany był Artur Popławski.

20:54

Bardzo dobrze zachował się w tej sytuacji Frajtag, który umiejętnie zatrzymał jednego z szarżujących rywali.

20:10

Drugą połowę od środka boiska rozpoczęli goście. Starają się umiejętnie gracze tego zespołu przejść z atakiem pozycyjnym pod bramkę rywali.

21

Za nami pierwsza odsłona tego emocjonującego pojedynku. Rekord Bielsko-Biała remisuje 1:1 z Red Dragons Pniewy. Najpierw bramkę dla gości zdobył grający trener tej drużyny Łukasz Frajtag po świetnie wyprowadzonej kontrze, a później do wyrównania doprowadził uderzeniem z rzutu karnego Artur Popławski. Z pewnością w drugiej odsłonie również nie zabraknie emocji i będziemy mogli oglądać sporo sytuacji podbramkowych!

20

19:30

Jedną z ostatnich akcji w tej połowie wyprowadzają pniewianie. Adam Wachoński uderzał zdecydowanie zbyt słabo z lewego skrzydła.

19:00

Na uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Łukasz Frajtag, a paruje piłkę przed siebie Bartłomiej Nawrat.

18:50

W samej końcówce pierwszej odsłony spotkania mamy po pięć przewinień obu drużyn. Nadal są możliwe przedłużone rzuty karne.

18:11

ARTUR POPŁAWSKI nie miał najmniejszego problemu ze skierowaniem piłki do siatki z rzutu karnego!!! Huknął on potężnie w sam środek bramki i zmylił tym Macieja Foltyna!!!

18:10

Michał Roj fauluje Radka Polaska w polu karnym i będziemy mieli rzut karny dla miejscowego zespołu!

17:43

Tym razem nie popisał się Artur Popławski, który w dość prostej sytuacji nie potrafił opanować futbolówki na skrzydle.

17:15

Zbliżamy się powoli do zakończenia pierwszej połowy tego spotkania. Nadal to goście prowadzą 1:0 po bramce Łukasza Frajtaga.

16:22

Momentalnie po powrocie do gry przeszli do ataku Rekordziści, ale niecelnie uderzał z jedenastego metra Piotr Szymura.

16:00

Od rzutu rożnego grę wznowią Rekordziści. Za moment o czas poprosi jeden z trenerów. Timeout dla gości.

15:50

Bardzo długo swoją akcję konstruowali gospodarze. Finalnie piłkę otrzymał na linii pola karnego Szymura, ale nie oddał nawet strzału. Później szczęścia próbował jeszcze Janovsky, ale interweniuje Foltyn.

15:03

Piłka z pewnością trafiła w tej sytuacji w rękę Piaska w jego polu karnym, ale było to raczej przypadkowe zagranie tego zawodnika.

14:33

Piąte przewinienie przyjezdnego zespołu. Po chwili z rzutu wolnego mocno przymierzył Vakhula, ale trafił jedynie w mur.

14:00

Vakhula ładnie dograł na prawe skrzydło do Wojciecha Łysonia. Niesygnalizowanie uderzył ten doświadczony zawodnik i Maciej Foltyn znowu musiał się wspiąć na wyżyny umiejętności!

13:40

Niewiele udaje się teraz z przodu gospodarzom. Fani starają się zmobilizować swoich ulubieńców do lepszej gry.

13:10

Wojciech Łysoń walczył zaciekle o odzyskanie futbolówki przy linii bocznej boiska i od autu wznowią za moment grę pniewianie.

12:46

Gol dla Red Dragons!
Piękną kontrę wyprowadził zespół przyjezdny!!! ŁUKASZ FRAJTAG najpierw dograł do Adama Wachońskiego, a później otrzymał podanie zwrotne i grający trener pniewian nie miał problemu ze skierowaniem piłki do pustej bramki!!!

11:25

Artur Popławski nieźle kombinował w tej sytuacji, ale świetnie zachował się Maciej Foltyn i odbija piłkę uderzoną z ostrego kąta na korner.

11:00

Kapitan Red Dragons Pniewy przewinił teraz zdecydowanie podczas wysokiego pressingu. Był to czwarty faul drużyny w tej połowie.

10:19

Jan Janovsky nawinął jednego rywala i zdecydował się na zaskakujące uderzenie z wysokości linii środkowej boiska. Paruje piłkę przed siebie Maciej Foltyn.

10:09

Bardzo ładnie opanował futbolówkę Piotr Szymura i momentalnie zdecydował się na uderzenie zza pola karnego! Piłka otarła się o słupek bramki Foltyna!

9:30

Trzecie przewinienie gości w tym spotkaniu. Wcześniej starał się wymusić rzut wolny Piotr Szymura, ale sędziowie nie dali się nabrać.

9:05

Odpowiednio grają teraz w defensywie oba zespoły. Nie dopuszczają swoich rywali do żadnej sytuacji strzeleckiej.

8:41

Czerwone Smoki próbują wyjść z własnej połowy boiska. Nie jest to jednak łatwe mając na uwadze wysoki pressing rywali.

8:03

Bielscy kibice dopingują swoich ulubieńców. Licznie zgromadzili się dzisiaj fani miejscowego zespołu na hali sportowej.

7:36

Próbują teraz podejść wyższym pressingiem goście, ale wychodzi spod niego Wojciech Łysoń. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

7:10

Bardzo ładnie Janovsky podawał na skrzydło do wbiegającego Polaska, ale Czech nie zdołał odpowiednio trafić w futbolówkę.

6:18

Bardzo ładnie wypracował sobie pozycję strzelecką Adrian Skrzypek. Techniczny strzał tego zawodnika paruje na korner Bartłomiej Nawrat.

6:01

Najpierw dość przypadkowo w świetnej sytuacji znalazł się Adam Wachoński, ale uderzył zdecydowanie zbyt słabo, a później pod drugą bramką chybił celu Szymura!

5:29

Obie ekipy łapią teraz coraz więcej przewinień. Po dwa faule mają oba zespoły, a po chwili Wachoński nie zdołał w dobrej sytuacji skierować piłki w światło bramki.

5:12

To już drugie przewinienie pniewian w tym spotkaniu. Po chwili fatalnie Polasek zagrywał do partnerów z lewego skrzydła.

4:33

Piotr Szymura podawał w kierunku pola karnego przeciwnej drużyny, ale nie znalazł tam żadnego z partnerów.

4:00

Rekord Bielsko-Białą stara się opanować sytuację na boisku, jednak pniewianie naprawdę wysoko zawiesili im poprzeczkę.

3:41

Przypadkowo teraz piłka trafiła w rękę Wojciecha Łysonia i słusznie sędziowie nakazali puścić grę. Przegrał on jednak pojedynek z Foltynem.

3:22

Roman Vakhula ładnie wypatrzył na dziesiątym metrze Łysonia, ale ten przymierzył minimalnie obok słupka.

3:08

Hoły spróbował uderzać z dalszej odległości, jednak odpowiednio zablokował go jeden z przeciwników.

2:47

Po jednym przewinieniu na koncie mają oba zespoły. Mamy jeszcze jedno niecelne uderzenie z dalszej odległości pniewian.

2:16

Kapitalną okazję miał Adrian Skrzypek na wyprowadzenie swojej drużyny na prowadzenie! Przedzierał się on środkiem pola i zdecydował na strzał zza pola karnego, a piłka trafiła tylko w słupek!

2:00

Dość przypadkowo otrzymał piłkę na piątym metrze Janovsky i momentalnie zdecydował się na uderzenie! Piłka przelatuje jednak nad bramką!

1:39

Bardzo ładnie Adrian Skrzypek uderzał z lewego skrzydła, ale dobrze ustawiony Bartłomiej Nawrat wyłapuje futbolówkę.

1:10

Adam Wachoński próbował indywidualną akcję przedrzeć się pod pole karne rywali, ale finalnie stracił futbolówkę.

0:49

Starają się teraz goście dłużej utrzymać w posiadaniu futbolówki. Ostatecznie mamy zablokowane uderzenie zawodnika tej drużyny.

0:22

Grę od środka boiska rozpoczęli gospodarze. Bardzo szybko pierwsze przewinienie na koncie zanotowali gracze Red Dragons.

1

Na to interesujące spotkanie zapraszamy Państwa niezwykle serdecznie już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 do relacji Lajfy.com!
Red Dragons Pniewy:

Team ten nie może obecnego sezonu zaliczyć do udanych. Po czternastu spotkaniach Czerwone Smoki plasują się dopiero na dziesiątym miejscu w tabeli i mają nad AZS UŚ Katowice jedynie trzy oczka przewagi. Drużyna ma wyraźny problem ze zdobywaniem bramek w obecnych rozgrywkach (26:38). W ostatniej serii spotkań pniewianie ulegli na własnym obiekcie 1:2 FC Toruń. Najskuteczniejszym piłkarzem zespołu jest Adam Wachoński. Zawodnik ten ma na swoim koncie osiem bramek.
Rekord Bielsko-Biała:

Kolejny już sezon Rekordziści walczą o mistrzostwo kraju. Po czternastu kolejkach klasyfikują się na drugiej lokacie w tabeli i tracą do prowadzącej Gatty sześć punktów. Na swoim koncie mają siedem tryumfów, cztery remisy i trzy porażki. Bilans bramkowy tego klubu również jest bardzo pozytywny (45:30). W ostatniej kolejce drużyna po kapitalnym spotkaniu przegrała z GAF Omega Gliwice 4:5. Najskuteczniejszym zawodnikiem tej ekipy jest Artur Popławski, który ma już na swoim koncie dziesięć trafień,
Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami bardzo interesującego pojedynku w ramach piętnastej kolejki Futsal Ekstraklasy. Znajdujący się w samym czubie tabeli Rekord Bielsko-Biała zmierzy się na własnym obiekcie z Red Dragons Pniewy. Miejscowi z pewnością będą chcieli dogonić pierwszą w klasyfikacji Gattę, a rywale mają aktualnie poważny kryzys formy. Czerwone Smoki plasują się dopiero na dziesiątym miejscu.