Stal Mielec – Stal Rzeszów

3:2

finał (1:2)

10.02.2016, 12:00 • Kolbuszowa Dolna • Info o zminach stanu (Jarek)

Znakomita gra w końcówce spotkania przyczyniła się do zwycięstwa Stali Mielec 3:2. Dziękuję za śledzenie relacji! (13:49:56)

90

86

Gol dla Stali Mielec!

Nie odpuszczali mielczanie i dopięli swego! Na kilka minut przed końcem Stal wychodzi na prowadzenie! Gola strzela MICHAŁ BIERZAŁO.

81

A jednak udało się mielczanom! Piłkarze Stali doprowadzają do wyrównania. SEBASTIAN ŁĘTOCHA pokonuje golkipera rywali.

80

Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dziesięć minut. Obie drużyny stwarzają sobie kolejne okazje, jednak w drugiej części wciąż brakuje goli.

70

Swój szósty korner w tym spotkaniu wywalczyli przed momentem piłkarze z Mielca. Dośrodkowanie z narożnika boiska nie przyniosło im jednak żandej korzyści. Rywale póki co ani razu nie wywalczyli rzutu rożnego.

60

Pierwszy kwadrans gry w drugiej części nie przyniósł wiele. Wciąż utrzymuje się rezultat z pierwszej połowy spotkania.