Hiszpańska LaLiga

Levante UD – FC Barcelona

0:2

finał (0:1)

07.02.2016, 12:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Runda 23 • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (13:59:43)

90+3

90+2

90+2. Luis Suárez (BAR) - 0:2

90+2

Gol dla Barcelony!

Kontra gości, ogrom wolnego miejsca było już na połowie Levante, Messi podał na czystą pozycję do LUISA SUÁREZA ten w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę tuż przy lewym słupku!

90+1

Tono faulowany na lewym skrzydle. Szybko rozegrali rzut wolny miejscowi, ale nic nie zdziałali

90

Doliczone zostały dwie minuty

89

Przejęło piłkę Levante i momentalnie faulem zatrzymał akcję tej ekipy Busquets. Kartka

88

Zablokowane dośrodkowanie Suareza z prawej flanki i mamy korner. Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu gry, nie śpieszą się goście

86

Po wrzutce Suareza obrońca gospodarzy spokojnie odegrał piłkę głową do swojego bramkarza

85

Obraz gry nie ulega zbytnio zmianie. Niemal cały czas przy futbolówce Barcelona, nie za wiele potrafi zdziałać w ostatnich minutach Levante

83

Lopez otrzymał żółtą kartkę po tym jak zatrzymał uciekającego w kontrze Neymara

82

Stracił piłkę Vidal na połowie rywala, ale odpowiedział niedokładnym podaniem Camarasa

81

Tono wywalczył rzut wolny na połowie gości. Szybko był rozegrany, ale akcja na prawym skrzydle im nie wyszła. Przy futbolówce ponownie Barca

79

Wysokim pressingiem wychodzą gospodarze, nie robi to jednak wrażenia na Barcelonie, nie pozwala sobie odebrać futbolówki

77

Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Verza, na boisku pojawia się Mauricio Cuero

76

To nie jest udany dzień dla Neymara. Najpierw ponownie został zablokowany w polu karnym, a kilka chwil później oddał bardzo niecelny strzał z dystansu

Gole: 21. D. Navarro (sam.), 90+2. L. Suárez

Kartki:   23. Feddal (LVN), 57. D. Navarro (LVN), 66. Lerma (LVN), 83. Iván López (LVN) – 28. Piqué (BAR), 89. Busquets (BAR)

Posiadanie piłki: 35 % : 65 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 7:6. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 3:3. Foule: 15:10.

Levante UD: Mariño – Iván López, D. Navarro (69. Ghilas), Feddal, Toňo – Verza (77. Cuero), Simão, Lerma – Deyverson (69. Camarasa), Rossi, Morales.
Zmiany: Rubén – Camarasa, Cuero, Ghilas, Xumetra, Orbán, Medjani.

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves (74. Aleix Vidal), Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić (68. Busquets), Roberto, Iniesta – Messi, L. Suárez, Neymar.
Zmiany: ter Stegen – Bartra, Busquets, El Haddadi, Mathieu, Arda Turan, Aleix Vidal.

Główny: Pedro Perez
Liniowi: Jose Matias, Alfonso Hernandez
Techniczny: Jesus Munoz