Spotkania towarzyskie

Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów

2:1

finał (1:0)

06.02.2016, 12:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • Info o zminach stanu (Piotr)

Na listę strzelców wpisali się Garyga i Milewski – dla Legionovii oraz Gogol dla Olimpii Zambrów. (13:37:12)
Legionovia Legionowo pokonuje w meczu towarzyskim Olimpię Zambrów 2:1.

90

87

Gol dla Legionovii!

SEBASTIAN MILEWSKI nie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

75

Kwadrans do końca spotkania.

69

Drugie żółtko w dzisiejszym meczu dla graczy z Zambrowa.

67

Gol dla Olimpii Zambrów!

MARIUSZ GOGOL wyrównuje wynik meczu!

60

Godzina gry za nami. Nadal jednobramkowe prowadzenie Legionovii.

46

Legionovia Legionowo prowadzi do przerwy z Olimpią Zambrów 1:0, po ładnym golu Garygi, w 32. minucie spotkania.

45

37

Żółta kartka dla jednego z graczy Olimpii Zambrów.

32

GARYGA popisuje się świetnym strzałem z dystansu!

26

Seria rzutów rożnych dla jednych, jak i drugich, jednak wynik pozostaje bez zmian.

20

Kilka minut temu w Legionovii nastąpiła zmiana bramkarza. Prawdopodobnie Smołuch doznał kontuzji.

10

Smołuch uchronił przed momentem swoją drużynę przed stratą bramki. Doskonale interweniował w sytuacji jeden na jeden.

5

Pierwsze minuty gry za nami. Inicjatywa Legionovii.

1

2:1

finał (1:0)

Gole: 32. Garyga, 87. Milewski – 67. Gogol

Kartki:   37. . (ZMB), 69. . (ZMB)

Legionovia Legionowo: I POŁOWA: Smołuch – Miś, Bajat, Leustek, Grzelak, Kopka, Wieczorek, Tylec, Wolsztyński R., Garyga, Jankowski. II POŁOWA: Smyłek, Michalak, Więckowski, Grudniewski, Popielarz, Milewski, Wolsztyński Ł, Kalinowski, Wojcik, Kitliński, Hirsz