Spotkania towarzyskie

GKS Bełchatów – Wisła Puławy

3:0

finał (1:0)

06.02.2016, 14:10 • Boczne boisko GKS-u, Bełchatów • Info o zminach stanu (Jarek)

59

Gol dla GKS-u!

Zabójczo skuteczni są dziś miejscowi! Gdy już oddadzą celny strzał, zazwyczaj oznacza to zdobytego gola. Ponownie bramkarza rywali pokonuje DAWID FLASZKA. Trzy bramki przewagi na Wisłą ma w tym momencie GKS.

48

Znakomicie rozpoczyna się druga połowa dla miejscowych. Tuż po przerwie bełchatowianie podwyższają prowadzenie! Strzelcem gola DAWID FLASZKA.

39

Dobrze wykonany rzut rożny, pierwsze celne uderzenie bełchatowian i od razu bramka! Na listę strzelców wpisuje się LUKAS KLEMENZ.