2:1

finał (2:0)

05.02.2016, 16:40 • Mysłowice • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (18:33:15)
Górnik Zabrze pokonał Wisłę Kraków przed inauguracją Ekstraklasy i poprawia nastroje w szatni po wcześniejsze porażce z GKS Katowice. Najlepsze w wykonaniu zabrzan były minuty 20-45, kiedy to zdobyli dwa gole. Poza tym głównie bronili się, ale co najważniejsze skutecznie. Górnik pozwolił Białej Gwieździe tylko na honorowe trafienie.

90

88

Kotłuje się w polu bramkowym Górnika Zabrze po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Janukiewicz wygania swoich partnerów z niebezpiecznego miejsca. Drużynie ze Śląska brakuje kilku minut do zwycięstwa.

85

Równie źle uderzył zza linii pola karnego Crivellaro. Janukiewicz rozgrzewał się przez całe spotkanie, a na koniec może zmarznąć.

83

Cywka przerwał nużące rozegranie Wisły Kraków uderzeniem z dystansu. Decyzja oraz wykonanie? Nie wiadomo go gorsze.

82

Piłka krąży między zawodnikami w czerwonych strojach. Szukają luk w defensywie Górnika Zabrze, któremu po przerwie atakować się nie chce.

79

Od dawna Górnik Zabrze nie skontrował tak ciekawie. Przynajmniej do pewnego momentu. Steblecki zgubił piłkę na linii pola karnego i wszystko, co działo się od tego momentu, było bez znaczenia.