Korona Kielce – Astra Giurgiu

0:0

finał (0:0)

02.02.2016, 11:00 • Cypr • Info o zminach stanu (Piotr)

Korona Kielce remisuje w towarzyskim meczu z Astrą Giurgiu 0:0. Dziękujemy za śledzenie relacji. (12:49:19)

90

80

Ostatnie dziesięć minut gry. Ciągle czekamy na gole.

78

Sypnęło kartkami, mimo, że to mecz towarzyski. Kolejny z graczy Astry w notesie sędziowskim.

65

A teraz indywidualne napomnienie dla gracza kieleckiej Korony.

63

Żółta kartka dla jednego z Rumunów.

62

Korona mogła wyjść na prowadzenie! Grzelak trafił w słupek!

60

Godzina gry za nami. Wynik nie ulega zmianie.

46

Do przerwy nie zobaczyliśmy bramek, choć w końcówce pierwszej połowy Korona stworzyła sobie dogodną sytuację, by mimo inicjatywy rywali wyjść na prowadzenie. Chybił w tej akcji Przybyła.

45

39

Pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu. Ukarany jeden z zawodników kielczan.

36

Kolejny korner dla Astry Giurgiu i tym razem dobra interwencja Treli.

33

Astra częściej atakuje, oddaje strzały na bramkę Treli. Rumuni mieli też dwa rzuty rożne. Jak na razie, nadal bez bramek.