30.01.2016, 11:00 • Adam Delimat (@a_delimat)

Gol dla Jaśkowic!
Kontaktowa bramka dla Wiślan! Mocnym strzałem Jękota pokonuje PAWEŁ SZWAJDYCH!

55

Gol dla Garbarni!
Groźnie pod bramką Wiślan po rzucie rożnym. Z najbliższej odległości strzela KAMIL MOSKAL i pokonuje bramkarza! Już 3:1 dla gospodarzy.

40

Uderzenie Tomasza Ogara broni Żmuda, jednak strzał Karola Kostrubały do pustej bramki nie zostawił już żadnych złudzeń – jest 2:1!

38

Sprzed pola karnego uderzał MACIEJ WCISŁO, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki – Kohlbrenner nawet się nie ruszył!

3

Szybka akcja gospodarzy, wrzutka Ogara z prawej strony prosto na głowę MARCINA SIEDLARZA, który efektownym szczupakiem wpakował piłkę do siatki! 1:0 dla Brązowych!

3:2

finał (2:1)

Gole: 3. Siedlarz, 40. Kostrubała, 55. Moskal – 38. Wcisło, 79. Szwajdych

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Marcin Cabaj (30. Mikołaj Kohlbrenner) – Zawodnik Testowany, Kamil Moskal, Dariusz Łukasik, Petar Borovicanin – Tomasz Liput, Łukasz Nowak, Karol Kostrubała, Patryk Serafin – Marcin Siedlarz, Tomasz Ogar.
2.połowa Mikołaj Kohlbrenner (60. Adrian Jękot) – Damian Szymonik, Dariusz Łukasik, Kamil Moskal (56. Mirosław Matusik), Petar Borovicanin – Marcin Cygnarowicz, Mateusz Arian, Łukasz Pietras, Piotr Ferens – Jakub Wcisło, Zawodnik Testowany

Wiślanie Jaśkowice: 1.połowa: Żmuda – Radwański, Marcin Morawski I, Piekarski, Pomietło – Michał Morawski, Osiecki, Kuliszewski, Marcin Morawski II, Orłoś – Wcisło.
2.połowa: Żmuda – Piotr Morawski, Marcin Morawski I (70. Radwański), Piekarski (70. Marcin Morawski II), Łukasik – Meus, Labut, Węgrzyn, Krasuski, Szwajdych – Kowalówka.

Sędziowie: Daria Listwan – Przemysław Hibner, Marcin Śmietana