2:3

finał (2:1)

30.01.2016, 12:00 • Boisko w Parku Legnickim, Legnica • Tomasz Kulczyk

Dziękujemy za śledzenie relacji ze spotkania ze zmiany stanu zapraszając jednocześnie na resztę spotkań towarzyskich oraz innych wydarzeń sportowych transmitowanych przez portal lajfy.com (13:45:05)
Miedź Legnica uległa SFC Oprawie 3-2. Wpierw na prowadzenie wyszli gracze z Legnicy po golu Labukasa. Tuż przed przerwą wpierw bramkę wyrównującą zdobył Mozol, a chwile później po golu Telichowskiego gospodarze ponownie znaleźli się na prowadzeniu. W 70 minucie bramkę wyrównującą zdobył Fiser a dwie minuty później na prowadzenie zespół Opavy wyprowadził Kuzmanović. Wynik spotkania do końca nie uległ już zmianie.

90

86

Uderzenie Garucha z trzydziestu metrów i piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

85

Do końca spotkania pozostało około pięciu minut regulaminowego czasu gry.

74

Gol dla Opavy!
Goście poszli za ciosem i wyszli na prowadzenie. Strzelcem trzeciej bramki dla Opavy NEMANJA KUZMANOVIĆ!

72

Gol dla Opavy! Strzelcem bramki wyrównującej DOMINIK FISER!

65

Ogladamy teraz wylacznie zaogniona gre w srodku pola. Bardzo aktywny Garuch

61

Ślusarski lobuje bramkarza rywali, ale zbyt mocno!

60

Uderzenie gracza Miedzi Legnica z rzutu wolnego ląduje nad poprzeczką bramki gości!

54

Żółtą kartkę otrzymuje (Miedź Legnica).

46

Skład na II 45 minut:

Miedź Legnica:
Peskovic- Gorskie, Stasiak, Lafrance, Garuch, Luszkiewicz, Rasak, Brzeczek, Slusarski, Chrzanowski, Krauz

SFC Opava:
Květon – Helebrand, Simerský, Žídek, Hrabina – Machálek, Horka, Janetzký, Fišer – Jurečka, Mrázek.

46

Pierwsza połowa spotkania w Legnicy za nami. Aktualny rezultat to 2-1 dla graczy Miedzi. Na prowadzenie pierwsi wyszli zawodnicy gospodarzy po trafieniu z 20 minuty Labukasa. Na cztery minuty przed końcem wyrównał Mozol, ale radość graczy gości nie trwała długo, bo minutę później ponownie na prowadzeniu byli już miejscowi po trafieniu Telichowskiego.

2:3

finał (2:1)

Gole: 20. Labukas, 41. Telichowski – 40. Mozol, 72. Fiser, 74. Kuzmanovič

Miedź Legnica: Kapsa – Bartczak, Midzierski, Artjunin, Telichowski, Cierpka, Daniel, Łobodziński, Garguła, Labukas, Subbotin Skład na II 45 minut: Peskovic- Gorskie, Stasiak, Lafrance, Garuch, Luszkiewicz, Rasak, Brzeczek, Slusarski, Chrzanowski, Krauz

SFC Opava: Vašek – Vacek, Simerský, Žídek, Hrabina – Grussmann, Mozol, Jursa, Schaffartzik – Mrázek, Kuzmanovič. Skład na II 45 minut: SFC Opava: Květon – Helebrand, Simerský, Žídek, Hrabina – Machálek, Horka, Janetzký, Fišer – Jurečka, Mrázek.