Spotkania towarzyskie

MFK Karvina – GKS Katowice

1:1

finał (0:1)

30.01.2016, 12:00 • Sportowe Centrum Kovona (sztuczna murawa) • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)

Dziękujemy za śledzenie relacji ze spotkania ze zmiany stanu zapraszając jednocześnie na resztę spotkań towarzyskich oraz innych wydarzeń sportowych transmitowanych przez portal lajfy.com (13:40:19)
GKS Katowice remisują 1-1 z MFK Karvina. Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy z Katowic, którzy zdobyli bramkę po samobójczym trafieniu Peclara. Gola wyrównującego zdobył w 63 minucie Erik Puchel.

90

82

Spore zamieszanie w polu karnym przyjezdnych i ostatecznie golkiper gości wmieszał się w tłum graczy i złapał piłkę w rękawice.

75

Kwadrans do końca spotkania i nadal mamy wynik remisowy.

67

Przycisnęli teraz gospodarze. Po rzucie rożnym jeden z graczy miejscowych uderzył głową ponad bramką Dobrolińskiego!

63

Gol dla MFK Karviná!
Strzał po ziemi ERIKA PUCHELA ląduje w bramce GKS-u i Dobroliński po raz pierwszy musiał skapitulować w tym meczu!

57

Strzał jednego zawodników gospodarzy trafił w poprzeczkę!

50

Obie drużyny zdecydowanie w drugiej połowie spotkania zwiększyły tempo rozgrywania swoich akcji, a to powinno przynieść kolejne bramki.