PGNiG Superliga kobiet

KPR Ruch Chorzów – Młyny Stoisław Koszalin

29:32

finał (15:14)

06.01.2016, 16:00 • Hala sportowa MOSiR, Chorzów • 12. kolejka • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Na dziś z hali MORiS to już wszystko! W Chorzowie pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym w portalu, lajfy.com! (17:30:18)

Energa AZS Koszalin wygrywa 32:29! W drugiej połowie obie drużyny popełniły wiele błędów, na tym znacznie straciło widowisko. Gości z Koszalina od połowy drugiej odsłony byli na prowadzeniu i tego prowadzenia nie oddały koszalinianki do końca meczu.

Koniec meczu. (29:32)

59:52

W ostatniej akcji chorzowianki pudłują ze skrzydła. (29:32)

58:58

Wykorzystuje kontratak Jasinowska. (29:32)

58:30

Z koła Kołodziejska, ale broni Montowska. (28:32)

58:08

Kolejny karny dla Ruchu, tym razem znacznie pudłuje z siedmiu metrów Płomińska. (28:32)

57:57

Z koła bardzo pewnie Nestsiaruk. (28:32)

57:22

Trafia z siedmiu metrów Płomińska. (28:31)

57:16

Dwie minuty kary dla Nowickiej i karny dla gospodyń. (27:31)

56:40

Montowska zatrzymuje Roszak, która była bliska wykorzystania kontrataku. (27:31)

56:00

Z dystansu Żakowska, ale tylko w słupek. Goście po chwili tracą jednak piłkę i mają ponownie szansę na skuteczny atak chorzowianki. (27:31)

55:37

Z lewej strony celnie rzuca Stasiak. (27:31)

55:08

Odpowiada z koła Płomińska. (27:30)

54:37

Jeszcze raz Kołodziejska, tym razem po kontrze. (26:30)

54:15

Z prawej strony bardzo pewnie Kołodziejska. (26:29)

53:42

Powiększa swój dorobek bramkowy w tym meczu Żakowska. Ruch nadal jednak traci dwie bramki. (26:28)