Włoska Serie A

Carpi FC 1909 – Juventus FC

2:3

finał (1:2)

20.12.2015, 12:30 • Stadio Alberto Braglia (Modena) • Runda 17 • Adrian Trawicki

Dziękuję bardzo uwagę. Zapraszam na pozostałe dzisiejsze relacje w Lajfy.com. (14:39:12)
Juventus wykonuje plan i zdobywa pełną pulę. Jednak w ostatnich minutach nie zachowali koncentracji i mogli nawet wygrany mecz zremisować. Po samobójczym golu Bonucciego blisko wyrównania był Lollo, czym rozwścieczył trenera Alliegriego, któremu wyraźnie nie podobała się postawa jego zespołu w końcówce. Bianconeri kończą rok z 33 punktami. Carpi za to nie poprawiło swojego dorobku i skończą 2015 rok w strefie spadkowej.

90+3

90+2

Lollo miał piłkę meczową na nodze! Otrzymał kapitalne podanie na piąty metr, lecz nie trafił czysto w futbolówkę i spokojnie złapał ją Buffon.

90+1

90+1. Leonardo Bonucci (JUV)

90+1

Zespół Carpi FC właśnie zdobył gola! Co za kuriozalna sytuacja. Marrone dośrodkowuje w pole karne, a LEONARDO BONUCCI niespodziewanie wbija futbolówkę do własnej bramki.

90

Jeszcze trzy minuty potrwa to spotkanie.

89

Morata podaje nie w tempo, za plecy do Mandżukicia podczas kontrataku i goście tylko wycofują piłkę na własną połowę.

87

Posiadanie piłki: 65% Juventus – 35% Carpi.

86

Romagnoli ostro potraktował Moratę. Obyło się w tej sytuacji bez kartki dla Włocha.

85

Silva uderza z lewego sektora boiska w boczną siatkę bramki Juventusu.

84

Letizia podaje wzdłuż bramki Buffona. Jednak nie było w tamtym miejscu żadnego z jego kolegów.

83

Pogba pomagał sobie ręką podczas przyjęcia górnej piłki w obrębie pola karnego Carpi.

82

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Lichsteiner zmienia Cuadrado.

80

Rugani zalicza kolejny błąd. Narazie są one bez większych konsekwencji.

79

Zbyt słaba centra z korneru i ostatecznie z piątego metra zacznie Buffon.

78

Letizia zablokowany przez Evrę i będzie drugi rzut rożny w tym meczu dla gospodarzy.

2:3

finał (1:2)

Gole: 14. Borriello, 90+1. Bonucci (sam.) – 17. Mandžukić, 40. Mandžukić, 49. P. Pogba

Kartki:   77. Silva (CAR)

Posiadanie piłki: 33 % : 67 %.
Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 0:6. Foule: 15:15.

Carpi FC 1909: Belec – Zaccardo (C), S. Romagnoli, Gagliolo, Silva – Letizia, Cofie (69. R. Bianco), Marrone, Di Gaudio (53. Lasagna) – Lollo – Borriello (65. Mbakogu).
Zmiany: Brkić – R. Bianco, Lazzari, Lasagna, Spolli, Mbakogu, Pasciuti, Matos.

Juventus FC: Buffon (C) – Barzagli (56. Rugani), Bonucci, Chiellini – Cuadrado (82. Lichtsteiner), S. Khedira, Marchisio, P. Pogba, Evra – Dybala (67. Morata), Mandžukić.
Zmiany: Neto, Rubinho – Cáceres, Zaza, Morata, Hernanes, Aléx Sandro, Padoin, Asamoah, Rugani, Lichtsteiner, Sturaro.

Sędziowie: Giacomelli – Vuoto, Ranghetti.