FOGO Futsal Ekstraklasa

Euromaster Chrobry Głogów – GAF Omega Gliwice

3:3

finał (2:0)

30.11.2015, 19:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka • Runda 10 • Maciej Pietruszko

Koniec meczu. Mecz zakończył się wynikiem 3 : 3. Ostatnia minuta spotkania doprowadziła do akcji w której goście wyrównali ustalając tym samym wynik spotkania. (20:42:53)

39:44

Przy piłce Euromaster Chrobry Głogów. Strzał zamarkowany jednak przez obrońców gości.

39:40

O czas poprosił trener gospodarzy Tomasz Trznadel.

39:26

Gol dla GAF-u Jasna!
Marcin Kiełpiński doprowadza do wyrównania w ostatniej minucie spotkania.

38:26

Obie drużyny naradzają się co do ostatniej minuty spotkania, która na pewno będzie trzymała w napięciu.

38:25

O czas poprosił trener drużyny gości.

37:20

Cóż za emocje w końcówce spotkania, atmosfera meczu niesamowicie napięta, obie drużyny nie odpuszczają, ucierpiał bramkarz gości, który broniąc zderzył się z zawodnikiem gospodarzy.

36:29

Goście blisko zdobycia wyrównującej bramki, piłka mija jednak słupek bramki gospodarzy.

36:17

5 faul drużyny z Głogowa, każdy kolejny będzie skutkował przedłużonym rzutem karnym.

36:15

Drużyna z Głogowa próbuje zdobyć kolejną bramkę, goście nie pozwalają jednak na celny strzał.

35:41

Strzałem z pół dystansu popisał się gracz gości Piotr Łopuch.

35:22

Kolejny raz Michał Długosz skutecznie w bramce.

34:00

Świetna obrona bramkarza gości.

33:36

Spotkanie nabiera tempa, zarówno goście jak i gospodarze próbują zdobyć kolejną bramkę.

32:10

Atmosfera meczu coraz bardziej napięta, obie drużyny nie ustępują, sędzia karze żółtą kartką gracza gości Maksym Pautiak.

31:29

Za dyskusje z sędzią ukarany Damian Ficek.

31:10

Potężny strzał Nowaka minimalnie ponad poprzeczkę gości.

Zachęcamy do polubienia FanPage Futsal – kibice oraz Futsal-Polska.pl!

30:10

Drużyna GAFu napiera, wciąż jednak niecelnie.

3:3

finał (2:0)

Gole: 2. Łukasz Pieczyński, 15. Grzegorz Nowak (kar.), 22. Piotr Pietruszko – 23. Daniel Lebiedziński (sam.), 36. Piotr Łopuch, 40. Marcin Kiełpiński

Kartki:   29. Piotr Pietruszko (GŁO) – 24. Widuch (GLI), 25. Joao Pedro Serrano Baptista (GLI), 32. Ficek (GLI), 33. Pautiak (GLI)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz, Filip Tomkowiak- Adrian Niedźwiecki, Piotr Pietruszko , Mateusz Niedźwiedź, Grzegorz Nowak, Sebastian Szala, Łukasz Pieczyński, Daniel Lebiedziński, Dariusz Pieczyński, Kamil Kaczmar, Jacek Sander, Mateusz Herbuś, Kacper Konopacki

GAF Omega Gliwice: Michał Widuch, Miłosz Kocot – Michał Grecz, Tomasz Lutecki, Maciej Mizgajski, Piotr Łopuch, Joao Pedro Serrano Baptista, Karol Zdunek, Amadeusz Pasierb, Marcin Kiełpiński, Mateusz Węgrzyn, Damian Ficek, , Maksym Pautiak

Sędziowie: Sebastian Stawicki, Seweryn Dębowski, Macrin Muszyński, Marcin Łuczak