5:0

finał (0:0, 2:0, 3:0)

30.11.2015, 14:30 • Metallurg Ice Arena • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (16:57:39)

Tylko pierwsza tercji była wyrównana, w pozostałych już zdecydowanie lepsi byli miejscowi, którzy rozgromili rywali aż 5:0. Wolski na lodzie przebywał łącznie 18:02 i zanotował dwie asysty oraz jeden celny strzał

Gol dla Metallurga!

Strzelcem kolejnego gola DENIS ZARIPOW, który objechał bramkę i uderzył, a guma po rękawicy bramkarza wpadła do siatki!

57:18

Teraz w osłabieniu będą grać goście. Dwoma minutami za zahaczanie ukarany Siergiejew

53:35

SIERGIEJ MOZJAKIN pieczętuje dobry występ drugą bramką i zapewnia już dziś zwycięstwo swojej drużynie! Potężne uderzenie ze środka po podaniu z lewego skrzydła Wojtka Wolskiego!

52:26

Wybronili się bez większych emocji miejscowi

51:28

Zamek założony gospodarzom, trwa rozgrywanie krążka po obwodzie przez Nieftiechimik